Грошова одиниця в нашому класі - нушики. Для заохочення учнів використовую маленькі нушики за активність на уроках, за участь у конкурсах, олімпіадах, за виконане завдання на відмінно тощо. За що давати нушик - можете придумати що завгодно. Коли у дитини накопилося 12 нушиків - їх обмінюють на один великий. І так кожного разу. А наприкінці чверті або семестру - можна придбати щось зі списку так званих «покупок». Таке навчання дітям дуже подобається і мотивує краще навчатися!












