НУШ. Вправа «Фантастичні гіпотези»

Опис документу:
НУШ. Вправа «Фантастичні гіпотези» Запропонуйте дітям повчитися висувати фантастичні гіпотези. Для цього підготуйте набір з 10 карточок: на п’яти — зображення весняних квітів, на інших — об’єкти, які виконують дію. Учні витягують по дві картки одночасно і висловлюють власну фантастичну гіпотезу, обґрунтовуючи ЇЇ.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Вправа «Фантастичні гіпотези»

       Запропонуйте дітям повчитися висувати фантастичні гіпотези. Для цього підготуйте набір з 10 карточок: на п’яти — зображення весняних квітів, на інших — об’єкти, які виконують дію. Учні витягують по дві картки одночасно і висловлюють власну фантастичну гіпотезу, обґрунтовуючи її. Наприклад, «Щоб було б, якби вишнева гілочка вміла співати? Вона б проспівала веселу пісню про прихід весни...».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00