НУШ. Казка про здоровий спосіб життя «Правильне життя»

Опис документу:
Ні для кого не секрет, що казка та оповідання — один із найдоступніших видів передачі інформації дітлахам. У стислій ненав'язливій формі можна повідомити дітям основні життєві цінності, поділитися досвідом нації. До казки додаються запитання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Казка про здоровий спосіб життя

«Правильне життя»

У якомусь-то краї, а в якому – не пам'ятаю, жила собі Квіточка. У неї було гарне вбрання, яке складалось із семи пелюсток, сім пелюсток – сім кольорів. Ось одного чудового ранку, коли наша Квіточка ще спала, до неї завітала тітонька Лінь.

Вона була така приємна, увічлива, улеслива. Вона загортала Квіточку-Семиквіточку в ковдру й шепотіла їй на вушко: "Люба, спи, ну навіщо тобі вставати так рано, робити якусь ранкову зарядку, умиватись, чистити зуби? Ну кому це потрібно?! Не вставай, поспи ще трошки, поспи..." І Квіточка-Семиквіточка, піддавшись доводам Ліні, повернулася на іншій бік і заснула. А прокинувшись, навіть не помітила збляклої пелюстки у своєму вбранні.

Уставши, Квіточка-Семицвіточка вирішила приготувати собі сніданок, а тітонька Лінь тут як тут: "Покинь ти це дурне діло, стільки часу втрачати, з'їси бутерброд та й годі по тому!". Квіточка так і зробила, але знову не помітила, як ще одна пелюстка втратила своє яскраве забарвлення.

І ось стала наша Квіточка товаришувати з тітонькою Лінню: рано не встає, зарядку не робить, не вмивається, зуби не чистить, дім не прибирає. А посуду в неї брудного назбиралось, у-у-у-у...

Одного дня, коли все на сонці вигравало й виблискувало чудовими барвами, наша брудна, невмивана, голодна та похмура Квіточка- Семиквіточка пішла на прогулянку. І що б Ви думали? Зустріла свою давню знайому, таку ж Квіточку, а та прекрасно виглядає: така гарна, чистенька, пелюстки блищать кожна по-своєму, навколо розноситься прекрасний аромат. Подивилася на себе наша Квіточка-Семиквіточка – і соромно їй стало: брудна, пелюстки зім'яті, колір утратили, не блищать, а аромат... зовсім не той, що був колись.

"Ну ні, – подумала Квіточка, – так більше не буде: вижену Лінь зі свого дому й почну правильне життя!"

А як Ви думаєте, правильно – це як?

Запитання до казки:

1. Що таке, на вашу думку, лінь і чому вона нам заважає в житті?

2. Чому пелюстки Квіточки-Семиквіточки після її зустрічі з тітонькою Лінню почали втрачати свій колір?

3. Як Квіточці-Семиквіточці відновити яскраве забарвлення своїх пелюсток?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Як підготувати успішну особистість: евристичні технології в освітньому процесі»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн