Пропоную колегам під час ознайомлення учнів з цеглинками ЛЕГО провести дидактичну гру "ЩО БУЛО СПООЧАТКУ, ЩО - ПОТІМ" (використавуються на першому етапі лише 3 малюнки). Діти із задовленням будуть встановлювати послідовність подій.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.