Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Як провести вступні випробування за допомогою надійної та сучасної системи тестування від Всеосвіти
»
Взяти участь Всі події

Настільна гра "Хрестики - нулики"

zip

Гра

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

19.05.2022

74

0

0

Вміст матеріалу:

zip
IMG_20220519_192855.zip
826,1 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Кожен з нас хоча б раз у житті грав в знамениті хрестики-нулики, намагаючись побудувати в ряд або по діагоналі 3 хрестика або 3 нулика на девятіклеточном поле.

Ця власноруч намальована кам’яна гра в хрестики-нолики була найпростішим ремісничим проектом за всю історію! Тепер можна носити цю гру в сумці, щоб миттєво розважитися з дітьми, де б ми не були.Все, що знадобилося, — це базові матеріали для рукоділля, безкоштовний холщовий мішок і кілька каменів з переднього двору.

Трохи про правила. Мета гри вибудувати на девятіклеточном поле підряд 3 однакові фігури (3 хрестика або 3 нулика) по горизонталі, по вертикалі або по діагоналі раніше, ніж це зробить ваш партнер по грі. Гра в хрестики-нулики починається з ходу гравця, який ставить хрестик в будь-якій клітині на ігровому полі три на три (відзначимо відразу, що у нього набагато більше шансів виграти, ніж у супротивника). Після цього другий гравець ставить в будь-якій вільній клітинці нулик. Потім знову ходить хрестик. Потім знову нулик. І так триває до тих пір, поки:

Хтось із гравців не побудує в ряд або по діагоналі 3 хрестика або 3 нулика, і в результаті чого буде визнаний переможцем;

Чи не залишиться вільних клітин, і на поле не буде присутній трьох йдуть підряд однакових фігур - в цьому випадку оголошується нічия.