Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Робота над граматичною будовою мови на корекційних заняттях з розвитку мовлення для дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події

Національна безпека України. 10 клас

Захист Вітчизни

Для кого: 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

21.04.2020

467

10

0

Опис документу:
Представляємо авторську розробку уроку та презентації до неї. Адже кожний українець повинен знати, що головними загрозами нашій державі є 1) росія, 2) неефективність системи забезпечення національної безпеки України; 3) корупція та неефективна система державного управління; 4) економічна криза, виснаження фінансових ресурсів держави, зниження рівня життя населення; 5) міжнародний тероризм, 6) загрози енергетичній, інформаційній, екологічній і техногенній безпеці.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок на тему "Національна безпека"

Військово-патріотичне виховання українських дітей та молоді з обранням нової Міністерки освіти і науки ніяк не змінилось і зберегло всі проблеми з попередніх періодів. Одна з них пов'язана з низькою ефективністю цієї роботи у цьому напрямку виховання, хоча воно визнане найважливішою ланкою навчально-виховної діяльності всіх навчальних закладів країни яка зазнала військової агресії і знаходиться у ситуації військового конфлікту з росією та її сателітами - фейковими республіками на окупованій території сходу України. Низьку ефективність можна проілюструвати наступними даними. Науковці визначають декілька критеріїв щодо визначення рівня вихованості учнів та молоді у цьому плані. Так вони визначили 5 видів готовності старшокласників та молоді щодо військової служби та захисту Вітчизни як основного результату виховної діяльності суспільства - освітня, фізична, психологічна, соціальна, морально-духовна підготованість. Я не випадково виношу першою освітню готовність, адже належний рівень освіченості/навченості є компонентом і наступних видів. Так, наприклад, фізична готовність є не тільки такою, яка передбачає суто фізичну силу. Важливим є і формування спеціальними вправами швидкості, влучності, бойових навичок, прагнення постійно тренуватись та ін. А це лише тоді коли людина є освіченою. Минулого тижня керівник Центру "Галичина" Сергій Хараху виступив у одній з програм телебачення у розмові з цієї тематики. ВІДЕО ТУТ. У цій передачі можна було побачити, що у молоді дуже низькі знання і освітня готовність бути громадянином України і її захисником. Офіційні дослідження Інституту проблем виховання Національної академії педнаук України показують, що майже половина молоді оцінюється як така, що має низьку рівень підготовки до конституційного обов'язку захищати рідну землю. А високий рівень лише у 6,5 % у досліджуваної групи. Деталі тут. Найстрашніше є те, що випускники шкіл не мають ґрунтовних знань з предмету Захист Вітчизни, що визначає освітню готовність.

Минулого року українська середня освіта отримала нову програму предмету Захист Вітчизни Цього року у школи надійшли нові підручники. Але сотні тисяч страшокласників, наприклад, не орієнтуються у елементарних поняттях національної безпеки. Цю інформаційну прогалину нам вдалось закрити у новій програмі та підручнику, коли шляхом активної боротьби з старими кадрами в МОН вдалось затвердити ці важливу інформацію як необхідний компонент знань всіх українців. Якщо ще у 2014-17 роках ми розповідали про це аудиторії у окремих навчальних закладах та на приватних семінарах та вишколах, то тепер можемо працювати згідно
ДЕРЖАВНОЇ програми. Отож представляємо авторську розробку уроку та презентації до неї. Адже кожний українець повинен знати, що головними загрозами нашій державі є 1) росія, 2) неефективність системи забезпечення національної безпеки України; 3) корупція та неефективна система державного управління; 4) економічна криза, виснаження фінансових ресурсів держави, зниження рівня життя населення; 5) міжнародний тероризм, 6) загрози енергетичній, інформаційній, екологічній і техногенній безпеці. Далі за посиланням https://centrsamooborony.blogspot.com/2019/11/blog-post.html

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.