Зараз в ефірі:
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

My Family and Friends

Англійська мова

Для кого: 1 Клас

21.11.2021

82

3

0

Опис документу:

навчити та повторити й активізувати лексичний матеріал з теми «Family and Friends»; формувати навички діалогічного і монологічного мовлення, розуміння питань та інструкцій; розвивати логічне мислення, роботу у парах тренувати пам’ять, розвивати комунікативні якості; виховувати повагу та любов до своєї сім’ї та друзів.

Перегляд
матеріалу
Отримати код


My Family and Friends

Мета: навчити та повторити й активізувати лексичний матеріал з теми «Family and Friends»; формувати навички діалогічного і монологічного мовлення, розуміння питань та інструкцій; розвивати логічне мислення, роботу у парах тренувати пам’ять, розвивати комунікативні якості; виховувати повагу та любов до своєї сім’ї та друзів.

Тип уроку: узагальнення вивченого матеріалу.

Обладнання: казковий герой, картки (цифри, кольори, сім’я), презентація, відео та аудіозаписи, підручник, робочий зошит, кольорові олівці

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting

Слайд 1

- Good morning, good morning,

Good morning to you!

Good morning, good morning, 

I am glad to see you!

2. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 2

Today we have a final lesson on the topic (Сьогодні у нас підсумковий урок з теми)

«My Family and Friends». Але урок незвичайний, а урок подорож. Sam Smiley invited us to meet his family.( Нас з вами до себе запросив Смайлик Сем, щоб познайомити зі своєю сім’єю.) And so we need to remember everything we studied on the topic (І тому нам треба згадати все, що ми вивчали з теми) «My Family and Friends».

- Look and say: (учні називають флеш-картки: speak, listen, sing, draw, play, point, act).

- We go on a journey on rockets.(Вирушаємо в подорож на ракетах).

- In what mood do you get on the rocket? (З яким настроєм ви сідаєте в ракету?)

Слайд 3

- Draw a "smiley" in the rocket window.(- Намалюйте «смайлик» у віконці ракети.)

Слайд 4, 5

3. Мовленнєва зарядка.

- Remember the verse where the numbers are mentioned (Згадаємо вірш, де згадуються числа.) Listen and say. And now you tell the poem yourself.(А тепер ви самостійно розкажіть вірш.)

One, two, three, four, five,

Five fish like to dive.

One fish told me,

«Let’s play in the sea!»

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

- Before taking off at the spaceport, count the time before the launch of the rocket.(- Перед тим, як злетіти на космодромі рахують час до запуску ракети.) Lets count from one to six. (учні показують картки з цифрами, які називає вчитель)

They flew (полетіли)

ІІ. Основна частина уроку.

1. Розвиток діалогічного мовлення.

- Згадаємо, що ми кажемо при зустрічі. Ось з’явився Смайлик. Привітаємося з ним.

- Hello!

- My name is Sam. What is your name?

- How are you?

- Nice to meet you.

(учні розігрують діалог в парах з ляльками)

2. Повторення лексики.

- Згадаємо імена дітей, які також летять з нами (картоні ляльки)

- This is …

- Is this …? Yes (No), she (he) is (is not).

- She is a girl. He is a boy.

- Ми вже підлітаємо – згадаємо назви членів родини (презентація)

- Look, listen and repeat.

3. Магічний конверт.

- What is this? This is a magic envelop. Guess. Who is this? This is … (картки з членами сім’ї)

4. Фізична хвилинка.

Пісня з рухами «Robot Sam»

- Ось ми і прилетіли. Привітаємо сім’ю Смайлика віршем.

- Hello, father!

- Hello, mother!

- Hello, sister!

- Hello, brother!

5. Презентація проектів.

- Let's introduce Smiley's family to their family.(- Познайомимо сім’ю Смайлика зі своєю сім’єю). (учні розповідають про свою сім’ю за власними малюнками або за допомогою пальчикових ляльок)

6. Гра «Чарівний мішечок»

- Lets play (учні дістають з мішечка речі членів сім’ї і вгадують кому вони належать)

7. Робота в робочих зошитах.

Ex. 1 p. 33. Colour, say and tick.

ІІІ. Заключна частина уроку.

- It's time to go home.( Час повертатися додому.) Поки летимо назад open your books on p. 44. Look and say.

1. Підсумок уроку.

- Чи сподобався вам урок?

- З яким настроєм ви долетіли? Намалюйте.

- Смайлик вам на згадку дарує своє фото.

Слайд 6

- The lesson is over. Thank you for the lesson.

- Good bye!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.