My birthday. Вивчення літери R r. Святкове меню.

Опис документу:
Тема: My birthday. Вивчення літери R r. Святкове меню. Мета: Дидактична: формувати лексичні навички, вдосконалювати граматичні навички говоріння, активізувати лексику попередніх уроків, увести літеру Rr, розвивати навички та вміння аудіювання та діалогічного мовлення;Ввести нові ЛО: apple, Pie, Juice, orange Розвиваюча: розвивати мовленнєві здібності, фонетичний та інтонаційний слух, різні види пам’яті, увагу та логічне мислення;

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мета:

Дидактична: формувати лексичні навички, вдосконалювати граматичні навички говоріння, активізувати лексику попередніх уроків, увести літеру Rr, розвивати навички та вміння аудіювання та діалогічного мовлення;Ввести нові ЛО: apple, Pie, Juice, orange

Розвиваюча: розвивати мовленнєві здібності, фонетичний та інтонаційний слух, різні види пам’яті, увагу та логічне мислення;

Виховна:виховувати позитивне ставлення до іноземної мови та інтерес до навчання;

Обладнання:Смайлики для ранкової зустрічі, відео-привітання, відео-пісня про їжу, плакат-меню, зошит, підручник, відео про кролика.
Хід уроку

І. Організаційний момент уроку.

1. Привітання.
Співання пісні (Every day I go to school)

-Good morning! 

-Good morning!       

-How are you?      

-Fine,thank you.   

2. Створення кола настрою за допомогою смайликів.

3. Мовна зарядка.

T: Let’s talk about the weather. What is the weather like today?

P: It is good/so-so/bad/cold/hot.

T: Is it raining/snowing/sunny/windy today?

P: Yes, it is./No, it isn’t.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

-Сьогодні ми з вами продовжимо вивчати назви різної їжі англійською мовою ,і вивчимо нову літеру. Чи готові ви до цього?

ІІІ. Актуалізація набутих знань.

Співання пісні «What would you like?»

-Подивіться, сьогоднів нашому кафе вже два меню, давайте повторимо меню, яке ми вже вивчили.
(повторення слів Cake, ice-cream, tea, pizza)

2. Яку літеру ми вивчили на минулому уроці? Які слова ви знаєте, що починаються на цю літеру?
IV. Основна частина.

-Подивіться на друге меню, нам потрібно дізнатися що за слова тут заховані і вивчити нові слова.

(вчитель демонструє нове меню з новими ЛО) apple, Pie, Juice, orange.

Гра з малюнками.

На ваших партах є малюнки, коли я називаю назву страви ви повинні показати відповідний малюнок)

Робота в робочому зошиті стр 39. №1

–Подивіться, ми повинні знайти відмінности і записати їх в наш зошит.

Фізкультхвилинка

Введення нової літери R r

-Сьогодні ми з вами вивчимо нову літеру, подивіться на неї уважно, яку літеру вона вам нагадує з української абетки?

4. Показ написання літери вчителем.

Учитель демонструє на дошці написання літери R r. Учні в повітрі нібито «пишуть» цю літеру. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) «пише» в повітрі вже вивчені літери алфавіту, а решта учнів називають їх.

5. Вправлення вимови нової літери вчителем.

6.Оживлення літери R r в робочому зошиті.

7. Робота в підручнику стр 72.

-Зверніть увагу, англійською мовою кролик- rabbit , повторимо всі разом.

8. Перегляд відео про кролика.

9. Робота в робочому зошиті стр 39 №2 (написання літери R r)

10.Перегляд мультфільму про літеру R

11. Робота в друкованому зошиті стр 39 №3 (Доповнення літер)

12. Гра «Меню»

-А зараз, коли ми вивчили усі страви и солодощі нашого меню, скажіть мені, що б ви замовили?

VI.Підсумок уроку. Рефлексія.
-Яку літеру ми сьогодні вивчили?
-Які слова, що починаються на цю літеру ви знаєте?
Співання пісні «Goodbye»

Підпис вчителя________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»