Мультфільми-гарний помічник при вивченні англійської мови!

Опис документу:
Ми живемо в період гаджетів, ютюбу та планшетів. І вже не можемо уявити наше життя без цього. Мультфільми - це дуже гарна можливість зацікавити та вмотивувати дитину. Але до вибору мультфільмів потрібно підходити дуже відповідально! Перелік мультфільмів та посилання на них ви побачите в цій статті!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мультфільми-гарний помічник при вивченні англійської мови!

Англійська мова для дітей,це не є теж саме,що англійська мова для дорослих!Якщо дорослі починають вивчення англійської мови з правил та алфавіту,то діти починають вивчення з ігор та пісень, віршів та мультфільмів. Саме про користь мультфільмів при вивченні іноземної мови з дошкільниками піде мова у цій статті.

Ми живемо в період гаджетів, ютюбу та планшетів. І вже не можемо уявити наше життя без цього. Усі діти дивляться мультфільми вдома. І тому, коли на заняття приходить герой з улюбленого мультфільму-це дуже радісна подія,а коли про нього показують ще мультфільм, та не такий як вдома, а на англійській мові, то радість дітей безмежна.

Мультфільми - це дуже гарна можливість зацікавити та вмотивувати дитину. Але до вибору мультфільмів потрібно підходити дуже відповідально!Тобто не потрібно показувати Шрека або 101 далматинець в оригіналі. В усьому повинна бути послідовність,тож починати перегляд мультфільмів на іноземній мові потрібно з мультфільмів з найпростішою лексикою,поступово переходити до мультфільмів із складною лексикою та більшою кількістю іноземних слів.

На своїх заняттях я використовую серію мультфільмів Gogo Loves English (https://www.youtube.com/watch?v=92U-85clAic&list=PL0Sp2ExWrBx7wYR-VOeuVkisB_T7oU-Y1)

. Це короткий п’ятихвилинний мультик про дракончика Gogo. Кожна серія відповідає певній темі (Тварини,сім’я,овочі,фрукти та ін..) В ньому діти слухають як звучить англійська мова,як правильно вимовляються слова та прості фрази від носія іноземної мови.

Цей мультфільм краще використовувати наприкінці заняття,він може бути підсумком теми яку ви запланували.

Ще є мультфільми із серії ABC kidTV Cocomelon. (https://www.youtube.com/results?search_query=CoCoMelon)

Це є збірник пісень іноземною мовою скомбінованих з простим відео-сюжетом. Діти дуже уважно слухають та повторюють слова пісень.

Перегляд мультфільмів на іноземній мові дає дітям змогу сприймати та розуміти, як окремі слова так і цілі речення від справжніх носіїв англійської мови. Тому використання мультфільмів на англійській мові є доцільним і вдома і на занятті.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»