Мовний загін «Bingo» табору з денним перебуванням «Веселка»

Опис документу:
Опис роботи мовного загону табору з денним перебуванням "Веселка" Купянської ЗОШ №12. Робота літнього мовного загону була спланована за тематичними днями, завдяки цьому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мовний загін «Bingo»

табору з денним перебуванням «Веселка»

при Куп’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області.

Терміни роботи: 27 травня -13 червня 2019 (14 днів)

Кількість учнів: 22

Напрямок: Інтелектуально-пізнавальний

Технічне оснащення: 1 комп’ютер та мультимедійний проектор.

Робота літнього мовного загону була спланована за тематичними днями, завдяки цьому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Табір було розташовано у кабінеті, який був оснащений комп’ютером, та мультимедійним проектором. Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі та вожаті. Вихованці загону переглядали навчальні фільми, виконували завдання та брали участь в їх обговоренні. Діти вивчили багато пісень підготували номери художньої самодіяльності на відкриття та закриття табірної зміни, брали участь у багатьох заходах загальношкільного табору

27.05.2019 вперше діти завітали до мовного загону «Bingo» шкільного табору з денним перебуванням «Веселка». День видався дуже насиченим. Діти вивчили девіз та пісню загону. Щоб вихованці мали змогу потоваришувати та краще дізнатися один про одного, вони написали та розмалювали свої власні постери, які нам потім знадобляться для гри ‘People Bingo’. Також ми підготували номери художньої самодіяльності до відкриття табірної зміни. Після обіду випустили стінну газету нашого мовного загону та встигли потанцювати на дискотеці.

28.05.2019 У мовному загоні «Bingo» день пройшов активно та різноманітно. Вихованці відвідали басейн та стадіон «Локомотив». Останні репетиції перед святом відкриття табору були стомлюючими, але веселими. А після смачного обіду – година перегляду мультфільму ‘The Greatest Treasure’ англійською мовою та виконання тестових завдань.

29.06.2019 у нашому таборі відбувся День відкриття табірної зміни. Наш загін підготував номери художньої самодіяльності та гумористичні сценки. Також вихованці загону переглянули фільм «About Great Britain», повторили лексику, згадали цікаві місця, звичаї та традиції Великої Британії та відповіли на запитання. Після обіду відбулася дискотека.

30.05.2019 День у мовному загоні Bingoтабору «Веселка» був цікавим та насиченим. Спочатку вожаті провели інтерактивну гру із повторення лексики, пісень та римівок, вивчених у попередні дні. Потім вихованці загону взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі Старти». З метою забезпечення практики усного мовлення та удосконалення пошукових умінь та навичок учнів самостійно знаходити потрібну інформацію, опрацьовувати її ми працювали над проектом «Свята в Україні та Великої Британії». Наприкінці дня був проведений кастинг на найкращого актора казки і розпочата робота з підготовки до її інсценування.

31.05.2019 у мовному загоні пройшов День малих олімпійських ігор з плавання. Були підведені підсумки першого тижня та визначені переможці, які отримали бонусні зірки. Було оформлено галерею творчих робіт вихованців.

03.06.2019 в мовному загоні ‘Bingo’ відбувся фотокрос ( Take a Photo Day). Кожної команді було видано лист – інструкцію на англійській мові і діти її виконували. Потім у групах було створено фотогалерею та фотопрезентацію. Далі вихованці загону продовжили роботу над проектом "Festivals in Great Britain and Ukraine” та готувались до інсценованої казки.

04.06.2019 У мовному таборі сьогодні відбувся день мандрівок та розваг. Пішохідна екскурсія у гімназію №2 та селище Куп’янськ - Вузловий також стала лексичним марафоном, практикою усного мовлення. Також діти готувались до флешмобу та репетирували свої ролі для інсценованої казки.

05.06.2019 у мовному загону ‘Bingo’ відбувся ‘Quest Day’. Діти брали участь в інтерактивній грі із використанням різних мовних завдань на «станціях». Вони співали, грали, складали багаття, тощо. Також вихованці загону із задоволенням взяли участь у квесті «Піратські скарби». Наприкінці дня відбулася репетиція флешмоба та інсценованої казки. Кожен день ми відзначаємо досягнення дітей «зірками», за для цього була зроблена стіннівка “Star Way”.

06.06.2019 у мовному загоні відбувся День казки. Вихованці добре підготувалися до неї: робили make up, виготовляли елементи костюмів казкових героїв. Дуже хвилювались та повторювали свої ролі англійською мовою. «Білосніжка і сім гномів» була відмічена грамотою як найвеселіша та найромантичніша казка. Жоден вихованець загону не залишився без ролі. Кращих акторів нагородили грамотами. Дітям сподобалось виступати на сцені, тим паче вчити роль англійською мовою. Глядачам теж сподобалась наша казка і нам було запропоновано показати її ще раз у вересні місяці молодшим школярам, що ми і зробимо із задоволенням.

Також зранку діти переглядали відео про Букингемський палац та робили тестові завдання.

07.06.2019 вихованці мовного загону "Bingo " табору «Веселка»

переглянули мультфільм ‘Peppa Pig та були залучені до його обговорення. Потім працювали над проектом ‘Festivals in Great Britain and Ukraine’:

  • було проведено визначення та опрацювання мовленнєвих зразків та структур (functional language) необхідних для спілкування англійською під час роботи у групах;

  • було складено перелік матеріалів та ресурсів, необхідних для проекту;

  • проведено мозковий штурм (brainstorming) у групах щодо ідей для майбутнього проекту;

  • розподілені обов’язки учасників групи під час виконання проекту;

  • створено попередній (чорнового) варіант проекту.
    Також вихованці загону ходили до ВПУ – 27, де досвідчені майстри провели дуже цікаву та корисну екскурсія для наших дітей. Дякуємо їм за це!
    Після обіду діти готувались до флеш-мобу.

10.06.2019 зранку вихованці мовного загону ‘Bingo’ табору «Веселка» переглянули мультфільм «Peppa Pig» (Picnic) та вивчили пісню ‘Boom chiсka boom. До обіду діти працювали над проектом, який завтра вони будуть захищати. До проекту були залучені всі учні, кожному була призначена окрема роль. Результатом такого проекту будуть постери з вигаданим святом, створений учнями. Кожна група готує одне свято, а потім буде його описувати англійською мовою. Наприкінці дня діти брали участь у співочому конкурсі.

11.06.2019. у мовному таборі відбулася Кольорова вечірка. Кожна група згідно з її коліром приймала участь у вікторині, конкурсах та різноманітних іграх. Також діти захищали свої проекти «Моє улюблене свято» або вигадане свято. Діти англійською мовою розповідали про Різдво, свято 8 березня та вигадали ще два свята: День Рукавички та День Гарячого Чаю. Було дуже цікаво дізнатися, що діти планують робити в ці свята, які у них звичаї та традиції. Було розпочато підготовку до закриття табору, а також цікавим та змістовним заходом був вуличний квест Find Something’.

12.06.2019 вихованці мовного загону не дивлячись на дуже спекотний день проявили мужність та витривалість. Вони не тільки готувалися до концерту, присвяченому закриттю табірної зміни, а й працювали індивідуально, заробляючи зірки. Діти приймали участь у ‘Smart’ марафоні на кмітливість, знання англійської мови та логіку, роблячи різноманітні завдання. Дуже цікаво, жваво та з виховним підтекстом пройшов захід «Дерево Фортуни». Діти прочитали казку, подивились фільм «Як зробили наш світ кращим», прийняли участь в його обговоренні, написали побажання своїм друзям та повісили їх на «Дерево Фортуни». Також по традиції було проведено аудіювання ‘Peppa Pig. The Sun, the Sea and the Snow’.

13.06.2019 Закриття табірної зміни. За час проведений у таборі діти потоваришували і їм дуже сумно розлучатися навіть на такий короткий строк як літо. В останній день зміни були визначені переможці, крім того, всі учасники отримали призи та подяки.

В кінці кожного дня підводились підсумки активності учасників мовного загону та їх особисті досягнення відзначались зірочками на створеному стенді «Star Way», а також персональними грамотами. Протягом зміни періодично випускалися стіннівки про життя загону, а також поповнювалася колекція фотоматеріалів «Хроніка дня у таборі» на сайті школи.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»