Промайнув перший тиждень навчання. Для нас він був складний, адже адаптаційний період - це завжди труднощі. Але ми вистояли, перемогли, виконали всі завдання.
Головне - ми подружились, злились в одне ціле, сворили свою маленьку родину.
Цей подаруночок буде нагородою для моїх маленьких першокласників. До сердечка кріпиться цукерка. Це моя вдячність за любов, щирість і доброту.