Конфлікти в міжособистісних стосунках мають таку ж давню історію, як і саме людство. Деякі автори вважають, що міжособистісні конфлікти - це непродуктивний прояв міжособистісних стосунків, а тому вони небажані; інші схиляються до протилежної думки: в конфліктах міститься деякий позитивний, конструктивний початок, і що, як мінімум, цим треба скористатися для досягнення певних результатів або навіть спеціально проектувати конфлікти, щоб отримати корисні результати.






















