Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події

Методичний посібник "Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами засобами фізичної культури"

Вміст матеріалу:

+Показати ще (13)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Метою досвіду Липи Тетяни Володимирівни, вчителя фізичної культури КЗ «СЗШ № 9» міста Кам’янського Дніпропетровської області, було розкриття механізму соціалізації дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання на основі аналізу методик початкового навчання плаванню та запропонувати авторську методику навчання плаванню. У статі 23 Конвенції про права дитини зазначено, що розумово чи фізично неповноцінна дитина повинна проводити повноцінне життя в умовах, які забезпечили б її гідність, сприяли її упевненості в собі та полегшували б її активну участь у житті суспільства. Заняття спортом сприяє зміцненню здоров’я та формуванню в осіб із особливими потребами різноманітних рухових компетенцій.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.