Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Освіта в умовах воєнного часу: виклики, рішення, реалізація
»
Взяти участь Всі події

Методичний посібник «ФІТНЕС У СИСТЕМІ ОЗДОРОВЧОЇ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТІВ» для практичних занять з навчальної дисципліни

Фізичне виховання та спорт

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас

22.01.2022

93

2

0

Опис документу:

Методичний посібник складається із вступу та п’яти окремих розділів. У вступі подана інформація про новий підхід до організації та проведення педагогом занять фізичною культурою застосовуючи різні напрямки фітнесу.

У розділах окремо подана інформація про оздоровчо-розвивальні програми занять з йоги, хореографії, фітбол-аеробіки, капоєри як засіб складових частин молодіжного фітнесу та засобів сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій на заняттях з фізичної культури.

Фітнес - досить популярний останнім часом вид фізичних на­вантажень. Та це не просто певні види фізичних вправ, а ціла наука, спрямована на формування механізмів рухової активності людини та вивчення її впливу на організм. Метою занять фітнесом є форму­вання таких фізичних якостей, як сила, гнучкість, витривалість. Фітнес покликаний забезпечити людині гармонію психічного і фізично­го здоров'я. Основними фітнес-програмами є: фітбол, йога, хореографія, капоейра.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 25.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.