Методичні рекомендації " Техника акварелями малюнка по вологому"

Опис документу:
Різні техніки малювання аквареллю застосовувалися ще в Стародавньому Єгипті, на Сході і в Європі з часів Середньовіччя. Сьогодні акварельний живопис дарує нам різноманіття технік та прийомів, Ця техніка малювання аквареллю найбільш ефектна і непередбачувана. Аркуш паперу змочується водою, ступінь вологості регулюється художником в залежності від творчого задуму. Завдяки перетікання фарб і розлучень утворюються красиві переходи кольору, легкість і прозорість живопису.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Акварель – це унікальний різновид живопису, в якій твори створюються на папері водорозчинними фарбами. Різні техніки малювання аквареллю застосовувалися ще в Стародавньому Єгипті, на Сході і в Європі з часів Середньовіччя. Сьогодні акварельний живопис дарує нам різноманіття технік та прийомів, освоїти які допоможуть майстри художньої школи «Бегемот Нося». Прозорість, плинність і неповторна краса акварелі досягаються в результаті всього декількох занять з наставниками, а доступність матеріалів і відносна простота виконання дозволяють творити в цій техніці і дорослим, і дітям з самого раннього віку.

Поєднання акварелі з іншими матеріалами

Акварель універсальна і може використовуватися в поєднанні з багатьма графічними матеріалами: тушшю, пастеллю, кольоровими олівцями і маркерами. Уроки малювання допоможуть розкрити безмежні можливості акварельних фарб і талановитих учнів. І дітям, і дорослим будуть цікаві захоплюючі експерименти з аквареллю. Яскраві і непередбачувані ефекти при використанні солі, воску, целофану і м’ятою паперу зроблять навчання акварельного живопису незабутнім. Художня студія Києва допоможе вам пройти дивовижний і захоплюючий шлях від початківця художника до досвідченого аквареліст.

  • 17.11.2019
  • Образотворче мистецтво
  • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 45
  • 0
  • 0
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Українська мова у професійній діяльності державних службовців. Публічна комунікація»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн
395 грн