Методична скарбничка вчителя "Метод проектів"

Опис документу:
Рекомендації вчителям з питань проектної діяльності. Розглянуті етапи проектів, їх характеристика. Також визначені основні завдання проектної діяльності вчителя.Рекомендації вчителям з питань проектної діяльності. Розглянуті етапи проектів, їх характеристика. Також визначені основні завдання проектної діяльності вчителя.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

МЕТОД ПРОЕКТІВ

Метод проектів є ефективним у світлі підготовки компетентнісної особистості, яка вміє співпрацювати з іншими.

Проектна діяльність учнів у навчально- виховному процесі - це спільний пошук розвязання певної проблеми , це діяльність, спрямована на збагачення знань, умінь та навичок. Це системне, послідовне моделювання тренувального вирішення проблемних ситуацій, що вимагає пошукових зусиль, які спрямовані на дослідження та розробку шляхів їх вирішення.

Проект – це певна, чітко прописана технологія , що включає в себе такі етапи:

  • Постановка проблеми.

  • Формування мети.

  • Розробка заходів.

  • Підготовка заходів і методів.

  • Оцінка результатів.

Основними характеристиками проекту є те, що він передбачає конкретні результати . Це місток між ідеєю та її кінцевим втіленням.

Основне завдання проектної діяльності - це озброєння дитини інструментарієм для вирішення проблем, пошуку та досліджень у життєвих ситуаціях.

Результати проекту мають бути чітко визначеними. Результати бувають якісними та кількісними.

Працюючи над проектами, які мають практичне значення, доцільно складати практичні задачі, розв язування яких наочно підтвердить очікувані результати щодо впровадження даного проекту.

ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ 3 КЛАСУ

« Допоможемо птахам взимку»

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Впровадження веб-квестів в освітній процес»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн