Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

Методична розробка для профтехучилища електротехнічного профілю, для 8, 9, 11 класів: «Простий гальванічний елемент живлення з різними електролітами»

Фізика

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 11 Клас, Дорослі

23.10.2021

66

0

0

Опис документу:

Гальванічний елемент – це хімічне джерело струму в якому хімічна енергія окисно-відновної реакції перетворюється в електричну. Гальванічний елемент складається з двох електродів (мідний і цинковий) і електроліту між ними. Дія гальванічних елементів як джерел електричного струму заснованих на хімічній природі електродів і електролітів.

Для таких дослідів, зазвичай, беруть лимони – проте можливо взяти і інші фрукти і овочі. Цікаво провести дослідження і виявити – яку напругу і струм дають різні овочі і фрукти з мідним і цинковим (оцинковане залізо) електродами. Як показують досліди, дійсно гальванічні елементи з лимонами дають найбільший струм, а гальванічні елементи з яблуками, грушами дають струм на 30% менший, але яблука, груші значно дешевші – тому доцільніше проводити демонстрацію саме з ними. На 20% менший струм (відносно лимонів) забезпечують кавуни, картопля – з ними також можливо проводити демонстрації дослідів.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.