Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Методична розробка для профтехучилища електротехнічного профілю: «Демонстраційний перетворювач напруги на блокінг- генераторі»

Фізика

Для кого: Дорослі

08.10.2021

32

0

0

Опис документу:

Перетворювачі напруги DC/DC, тобто з постійної напруги отримати іншу необхідну напругу більш високу, або меншу за вхідну досить часто використовуються в різних технічних пристроях: в радіостанціях, в телевізорах для отримання високої анодної напруги для живлення кінескопа, для апаратури автоматики і телемеханіки. Схема простого перетворювача напруги приведена на Рис. 1. В схемі використано імпульсний трансформатор від кольорового телевізора типу EWD 010128. В принципі можливо використати і інший трансформатор. В залежності від коефіцієнта трансформації отримаємо відповідну напругу. З використаним трансформатором з 6 В отримано після випрямляча 160 В. Ясно, що при подачі більшої напруги на виході напруга збільшиться- так при подачі на вхід напругу ±9 В, на виході буде напруга ±240 В.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.