Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Робота над граматичною будовою мови на корекційних заняттях з розвитку мовлення для дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події

Методична розробка "Читацька куля"

Читання

Для кого: 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас

11.11.2019

694

19

0

Опис документу:
До вашої уваги є дванадцять кругів, які діти вирізають, заповнюють та склеюють між собою за допомогою лепестків, які утворилися після згинання по формі п’ятикутника. На вільних місцях можна вклеїти картинку або намалювати малюнок. Після склеювання утвориться куля, за допомогою якої відбувається презентація книги. Цю кулю можна підвісити на ниточку, поставити біля виставки і т.д.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Читацька куля

Читацька куля вигадана Оксаною Хомич, вчителькою початкових класів,у 2018 році, але пояснень або якихось додаткових матеріалів немає.

Я проаналізувала її винахід та розробила авторські матеріали до наповнення цієї кулі. До вашої уваги є дванадцять кругів, які діти вирізають, заповнюють та склеюють між собою за допомогою лепестків, які утворилися після згинання по формі п’ятикутника. На вільних місцях можна вклеїти картинку або намалювати малюнок. Після склеювання утвориться куля, за допомогою якої відбувається презентація книги. Цю кулю можна підвісити на ниточку, поставити біля виставки і т.д.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.