Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Методична розробка (8 клас) - Демонстрація телефонного дротового зв’язку

Фізика

Для кого: 8 Клас

09.10.2021

25

0

0

Опис документу:

На факультативних заняттях з фізики доцільно продемонструвати дротовий телефонний зв’язок.

Як відомо з історії, перший у світі телефон; призначений для передачі мови винайшов Олександр Белл. 14 лютого 1876 він подав заявку в патентне бюро на свій винахід.

В 20-му столітті, в основному, використовувались вугляні мікрофони в телефонних апаратах; а згодом вони були замінені на електретні мікрофони, які мають значно кращі параметри.

Для демонстрації дротового телефонного зв’язку потрібно зовсім мало елементів: дві мікротелефонні трубки від телефонних апаратів, укомплектовані мікрофонами і телефонними капсулями , джерело живлення і здвоєний провід; довжиною 20…30 м. Якщо в мікротелефонній трубці використовувався вугляний мікрофон, то його краще замінити на електретний, типу МПК-101-II (такий мікрофон має електронну схему); при цьому гучність розмови збільшиться і якість також. Мікрофон МПК-101-II спеціально був сконструйований для заміни вугляних; має такі ж розміри, як вугляний і вкладається в гніздо мікрофона в мікротелефонній трубці. Всі радіоелементи вмикаються послідовно, як це показано на рис.1.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.