Цей навчальний рік буде для нас усіх складним. Ніколи ще ми не йшли до школи в умовах війни!!!
Цьогорічні учні (особливо першокласники) та вчителі - справжі герої!
ПРОПОНУЮ ВІДЗНАЧИТИ ЇХ МЕДАЛЯМИ!
Цей рік ще стане історією! Ці посвідчення та медалі ваші учні покажуть колись своїм дітям і розкажуть нову історію України!
У ЦЬОМУ РОЦІ ВЧИТЕЛІ ВИПУСТИЛИ ПЕРШИЙ КЛАС НУШ, ЯКИЙ ПЕРЕЙШОВ У 5 КЛАС. ПРИВІТАЙТЕ ЇХ ПАМ'ЯТНОЮ МЕДАЛЛЮ ТА ПОБАЖАЙТЕ УСПІХІВ!
Матеріал готовий до друку у форматі у форматі JPG






