Художники подібні до чарівників. Адже завдяки магії мистецтва, вони перетворюють площинне зображення на просторове і об’ємне. Якими засобами вдається митцям створювати об'єм та простір на своїх роботах? Чому наші очі не помічають омани, коли тактильно ми відчуваємо саме площину. Магія чи Ілюзія???






























