Матеріали у папку- пересувку "Як дбати про здоров’я дитини"

Опис документу:
Призначено для батьків дошкільнят та вихователів, з метою збереження здоров’я дитини та дбайливого ставлення до її здоров’я. А саме : "Як дбати про здоров’я дитини", "Валеологічний порадник для дитини", "Валеологічний порадник для батьків".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Як дбати про здоров'я дитини

 1. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя. Створіть у сім "ї атмосферу пошани до здоров 'я.

 2. Дотримуйтеся режиму, що відповідає вікові дитини, особливо у вихідні дні. Наблизьте його до того режиму дня, до якого вона звикла в дошкільному навчальному закладі.

 3. Зробіть активний відпочинок у вихідні дні звичним способом життя родини. Практикуйте виїзди на природу з проведенням рухливих і спортивних ігор за участю всіх членів родини. Пояснюйте дитині правила здоров 'язбережувальної поведінки.

 4. Використовуйте в оздоровленні дитини засоби природного загартовування : сонце, повітря і воду. Пояснюйте їх позитивний вплив на здоров 'я. Загартовувальні процедури виконуйте разом з дитиною.

 5. Використовуйте слушну ситуацію, щоб задовольнити цікавість дитини щодо будови і функцій органів та систем організму. Підготуйте ілюстративний матеріал, наукову інформацію, адаптовану до сприймання дитиною дошкільного віку.

 6. Дозвольте дитині на власному прикладі необхідність піклування про організм. Пояснюйте свій стан здоров 'я, причини захворювання і способи подолання недуги. Акцентуйте увагу на засобах нетрадиційної медицини (точковий масаж, льодотерапія, фітотерапія тощо).

 7. Навчайте дитину правил догляду за органами тіла. Під час виконання гігієнічних і загартовувальних процедур використовувайте фрагменти з фольклорних і літературних творів, дидактичні вправи : «Зроби навпаки», «Що потрібно, щоб бути чистеньким?», «Що зайве, чому?» тощо.

ВАЛЕОГІЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ДИТИНИ

 1. Стати організованою людиною можна лише тоді, якщо змалку дотримуватися розпорядку дня.

 2. Вирости міцним і здоровим може кожний. Для цього слід загартовуватися, тренувати свій організм. Взагалі, день буде веселішим" і бадьорішим, якщо починати його з фізичної зарядки.

 3. Подружися з водою. Вона - справжнє джерело насолоди: зранку бадьорить, ввечері заспокоює, впродовж дня змиває мікроби.

 4. Коли людина вміє поводитися за столом, то це справляє гарне враження. Треба виробити звичку під час приймання їжі добре прожовувати її, їсти не поспішаючи, не плямкаючи, користуватися серветкою.

 5. Щодня вмивайся, сонцю, травам, квітам, і всім людям усміхайся.

 6. Виконуй ці поради з почуттям міри і не перевантажуй тіло

надмірними вправами, надмірною кількістю їжі.

ВАЛЕОЛОГІЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ

БАТЬКІВ

 1. Будьте добрим і гарним прикладом для своїх дітей у ставленні до свого здоров'я.

 2. Ведіть здоровий спосіб життя.

 3. Займайтеся фізичною культурою, виконуйте вранці гімнастику.

 4. Загартовуйтеся разом з дитиною.

 5. Більше бувайте на свіжому повітрі.

 6. Не паліть і не розпивайте спиртні напої у присутності дітей. ПАМЯТАЙТЕ! Вони повторюють ваші дії в дитячому садку.

 7. Дотримуйтеся режиму харчування. Зумійте переконати сина чи доньку споживати всі страви, навіть ті, які вони не люблять, але які є для них необхідними й корисними.

 8. Дотримуйтеся завжди правил гігієни і привчайте до цього дитину.

 9. Наповніть свою душу і серце любов'ю до всіх і до всього. Передайте це дітям. Більше усміхайтеся. Це запорука здорової сім'ї, особистого здоров'я вашого і ваших дітей.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00