Усе, що ми називаємо словом «природа», - це синє небо, швидкі води, рівнини і гори, родючі ґрунти, рослини і тварини. Природу називають ненькою. А ми всі – діти природи. І повинні бережно ставитись до неї і примножувати. Недаремно кажуть: «Природа – наш дім, а ми – господарі в нім». Прислухаймося до голосів, що линуть до нас із лісу. Пташиним співом до нас озивається природа. Чи приємно вам його чути? Чи можемо ми уявити ліс без пташиного співу? Подивіться на маленький пагінець, який я нещодавно посадила. Гляньте, як міцно схопився він за життя! На що згодом він перетвориться? Чи можемо ми уявити нашу землю без рослин?

























