Малювання на піску, піском. Пісочна терапія.

НУШ

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

29.07.2020

506

13

0

Опис документу:
Малювання на піску, піском гіперактивних дітей — врівноважує, скутих — розслаблює, тривожних — заспокоює, агресивних — втихомирює. Маніпулювання з різноманітними предметами, піском, водою, конструктивними й пластичними матеріалами для дітей – найприродніша діяльність, що особливо важливо за наявності в дитини мовних порушень.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пісочна терапія.

Найсприятливіший для сендплею – дошкільний вік. Деякі дошкільники не спроможні передати свої переживання через недостатній розвиток вербального апарату чи затримку розумового розвитку. У таких випадках техніка сендплею виявляється дієвою і корисною. Маніпулювання з різноманітними предметами, піском, водою, конструктивними й пластичними матеріалами для них – найприродніша діяльність, що особливо важливо за наявності в дитини мовних порушень.

Казки на піску — не лише цікаве проведення часу, а й приємне заняття. Казку можна і вигадати.

«Попелюшка»

Пісочна терапія – корисне заняття. Можна не тільки малювати, а й «писати» (букви і цифри).

«Снігова Королева»

Малювання на піску, піском гіперактивних дітей — врівноважує, скутих — розслаблює, тривожних — заспокоює, агресивних — втихомирює.

З дітьми раннього віку малюємо піском, використовуючи трафарети, папір, клей.

Трафарет накладаємо на аркуш паперу. Пропонуємо малюку замалювати предмет клеєм. Нічого страшного, якщо малюк виходить за межі малюнка, адже трафарет потім зніматиметься. Далі надаємо малюку можливість самому обрати кольоровий пісок для малювання, яким він притрушує зображення. Зайвий пісок зсипаємо, знімаємо трафарет і отримуємо зафарбований малюнок. Отримане зображення можна домалювати фарбами.

Діти старшого дошкільного віку можуть вирізати і розмальовувати піском зображення у розмальовках. Для цього дитина спочатку наносить клей на частини зображення певного кольору, присипає їх зверху піском цього кольору, струшує зайвий пісок і переходить до послідовного «зафарбовування» піском відповідного кольору інших деталей зображення. Коли зображення висихають, їх можна вирізати і створити будь-яку колективну композицію.

Старші дошкільники вже можуть самостійно намалювати малюнок простим олівцем, а потім розфарбувати його кольоровим піском.

Джерело: http://www.psyhelp.in.ua/metod-pesochnaya-terapiya.html

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.