Малюнковий тест: «Простий “рентген” душі».

Опис документу:
"Психомалюнок". Дана техніка - найбезпечніший точний метод діагностики та корекції психічного стану не тільки дорослих, але і дітей. Це робить його просто незамінним для батьків. Адже малюнок дитини розповість вам про його ставлення до кожного члена сім'ї, про наявність проблем в сім'ї, садку або школі, про шкідливі звички, про те, що приховує дитина, що турбує її в поточний момент життя, в чому вона нізащо не зізнається.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Малюнковий тест: «Простий “рентген” душі».

Ви будете здивовані, але найбільшою помилкою в нашому житті є віра в те, що кожен бажає собі добра і робить все для того, щоб його життя стало краще. Ми щиро віримо, що свідомо керуємо своїми діями, приймаємо кращі для себе рішення, а також є для самих себе надійним другом. Але в житті ми куримо, об'їдаємося, цілодобово лежимо на дивані і годинами дивимося телевізор, що і є яскравим запереченням всього вищесказаного.

Виною всьому цьому – наша підсвідомість. Щоб привідкрити двері в цей загадковий світ, пропоную провести невеликий, але показовий тест.

Інструкція. Візьміть аркуш паперу і ручку і намалюйте два кола звичайних. Зверніть увагу на те, яке коло ви намалювали першим. Не замислюйтесь, просто намалюйте. Ваша підсвідомість виконає це завдання самим звичним і природним для вас способом, а в намальованих колах проступлять ті риси, які вам притаманні.

КЛЮЧ ДО ТЕСТУ.

Оцініть, як розташовані на аркуші кола.

Якщо перше коло знаходиться ближче до лівого краю, то швидше за все, ви людина більш консервативна і стримана. Якщо перше коло намальовано ближче до правого краю, вам властиво пробувати нове, рухатися вперед. Ви частіше, ніж «ліві», проявляєте ініціативу і здатні на авантюру. Перше намальоване коло символізує самого автора малюнка.

Друге - його партнера, перш за все по шлюбу, але трактування поширюється і на інші значущі партнерства, в тому числі і на поведінку в роботі. Якщо перше коло більше другого, у вас є здатність брати на себе відповідальність, ви любите домінувати. Якщо друге коло більше, ви поступливі, в рішеннях покладаєтеся швидше на вибір партнера, залежите від сторонньої ініціативи. Коли намальовані кола мають однаковий розмір, це може позначати уявлення про шлюб і партнерство як про рівноправну співпрацю. Якщо ви прималювали до свого кола інше коло, що частково перекриває його - це означає, що для вас відносини – це не тільки функціональність, стабільність, забезпечення основних потреб, але й зона довіри, душевної близькості, незахищених почуттів. Якщо ваші кола тільки стикаються, це значить, що в стосунках ви раціональні, припускаєте, що і у вашого партнера, і у вас самих є та частина життя, яка не стосується іншого, ви практичні і менше залежите у відносинах від гострих емоцій і тривожності. Ще трохи більше свободи і менше близькості - і кола виявляються лежачими поруч, але не торкаються один одного. Ваш розрахунок на партнерство прагматичний і раціональний, в справі ви вважаєте емоції не першорядними. Якщо при цьому кола ще й однакового розміру, можна сказати, що для вас важливі справедливість і рівномірний розподіл завдань. Якщо ви вписали друге коло всередину першого, це свідчить про те, що для вас важливий контроль над ситуацією, обставинами, навіть над діями і почуттями іншої людини. Ви продумуєте багато наперед. Якщо ж друге коло ви намалювали поверх першого, воно якби включає перше коло в себе, то тут мова може йти про потреби в захисті, про почуття жертовності, самозменшення, пригніченості. Такій людині потрібен хтось, хто зможе взяти на себе всі важливі рішення, всі турботи – простіше кажучи, той, хто малює друге коло всередині першого.

В ОБХІД ПСИХОЛОГІЧНИХ ЗАХИСТІВ.

І все це про вас розповіли всього два намальованих кола. А тепер уявіть, скільки всього може розповісти ваш повноцінний малюнок, виконаний в кольорі. Малюнок – це як «рентген» душі. Кожна людина, малюючи, підсвідомо проектує на папір себе і свій внутрішній світ, свій стан, свої цінності, своє ставлення до оточуючих і турбують його в даний момент питання. Це відбувається несвідомо, в обхід психологічних захистів, які є у нас всіх. Тест, який ми провели, називається малюнковим і представляє техніку "Психомалюнок". Дана техніка - найбезпечніший точний метод діагностики та корекції психічного стану не тільки дорослих, але і дітей. Це робить його просто незамінним для вас, як для батьків. Адже малюнок дитини розповість вам про його ставлення до кожного члена сім'ї, про наявність проблем в сім'ї, садку або школі, про шкідливі звички, про те, що приховує дитина, що турбує її в поточний момент життя, в чому вона нізащо не зізнається. Такі трагічні випадки, як схильність до суїциду і різного виду залежностей (ігрової, нарко-, алко-, сексуальної), а також знущання в школі можна з максимально високою точністю діагностувати і терапевтувати тільки за допомогою техніки «Психомалюнок». Також це захоплююча техніка пізнання самого себе, яка допоможе виявити справжні причини невдач, неусвідомлені страхи, витіснені психологічні травми, сильні і слабкі сторони, сценарій життя і все, що підсвідомість приховувала від вас все ваше життя і про що ви навіть не здогадувалися.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»