Хочу поділитись з вами шаблонами для того, щоб ваші учні написали собі листа в майбутнє.
Можна використати цю активність на початку року (календарного або навчального) і підвести підсумки, прочитати свої листи в кінці року.
Добре підходить для відпрацювання граматики.
Буду рада вас бачити на своїй сторінці!
Там є багато цікавого для вас!
Також запрошую вас до своєї групи на фейсбуці, там ви зможете знайти багато НМК та інших матеріалів https://www.facebook.com/groups/5349985705110212
















