«Люди твої, Мурованокуриловеччино», збірка. Математики, економісти

Опис документу:
Запропоновані матеріали сприятимуть зростанню пізнавального інтересу учнів, вихованню патріотичних почуттів. Вони можуть бути використані в позакласній роботі з учнями.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Люди твої, Мурованокуриловеччино», збірка.

Математики, економісти

Математики

Рудницький В’ячеслав Броніславович

(1940)

Доктор математичних наук (1972), доктор технічних наук (1988). Заслужений працівник народної освіти України (1993), академік Академії наук вищої школи (1992), академік Міжнародної академії інформатизації (1997).

Народився 22 червня 1940 року в селі Долиняни. Закінчив механіко-математичний факультет Львівського державного університету ім. І.Я. Франка (1967).

У Хмельницькому національному університеті пройшов шлях від асистента (1967), старшого викладача (1972), доцента (1976) до професора (1990), завідуючого кафедрою вищої математики та комп’ютерних застосувань (1982). Редактор серії «Математичні науки» журналу «Вісник» Хмельницького національного університету.

Основні наукові результати одержано в теорії контактної взаємодії деформованих твердих тіл з початковими (залишковими) напруженнями. Сформовано граничні умови, дана постановка задач, запропоновано наукову школу механіки контактної взаємодії тіл з початковими (залишковими) напруженнями.

Цей вчений є відомим фахівцем в області теорії контактних взаємодій деформованих твердих тіл. Йому належить постановка, великі систематичні дослідження і розробка ефективних методів рішення контактних задач для тіл з початковими напругами.

Працьовитий Микола Вікторович

(1959)

Український математик, доктор фізико-математичних наук, професор, академік АН ВШ України.

Народився 18 грудня 1959 року в селі Бахтин в сім’ї колгоспників.

В 1975 році закінчив на відмінно Долинянську восьмирічну школу, а в 1979 році – з червоним дипломом Немирівське пед. училище. Продовжив навчання в Київському пед. інституті на фізико-математичному факультеті. Потім вступив в аспірантуру і продовжував вивчати фрактально –сингулярні числа. Наукові інтереси вченого лежать в області фрактального аналізу та фрактальної геометрії, метричної та ймовірнісної теорії чисел, теорії сингулярних розподілів ймовірностей. Вчений є автором перших в Україні монографій, присвячених фрак талам.

В 1996 році удостоєний Міжнародної премії Джорджа Сороса.

Нині працює завідуючим кафедрою вищої математики Київського педагогічного університету імені Драгоманова, доктор фізико–математичних наук, професор.

Бедратюк Леонід Петрович

(1965)

Доктор фізико-математичних наук. Завідувач кафедри Програмної інженерії Хмельницького національного університету.

Народився в 2 січня 1965 році в с. Знаменівка. Випускник 1981 року СЗШ с. Михайлівці. В 1989 році з відзнакою закінчив математичний факультет Чернівецького державного університету. В 1995 році закінчив аспірантуру кафедри вищої алгебри Московського державного університету ім. Ломоносова.

Бурилко Олександр Андрійович

(1971)

Кандидат фізико-математичних наук.

Народився 15 березня 1971 року в селищі Муровані Курилівці в сім’ї вчителів. Після закінчення школи в 1989 році він вступив на механіко – математичний факультет Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка, який закінчив в 1994 році. Потім з 1994 по 1997 роки навчався в аспірантурі Інституту математики Національної Академії Наук України.

З 1997 року працює науковим співробітником відділу диференціальних рівнянь та теорії коливань Інституту математики НАН України.

Науковий ступінь – кандидат фізико – математичних наук з 1998 року.

Старший науковий співробітник Інституту математики Національної Академії Наук України. Займається математичними моделями, які описують різні природні процеси у фізиці, біології, медицині, зокрема нейронні процеси. Перші його роботи (і дисертація) були присвячені аналітичній теорії диференціальних рівнянь. Це була лише теоретична математика.

Останнім часом займається більше прикладними речами. Це вже якісна теорія диференціальних рівнянь, динамічні системи, теорія біфуркацій, детермінований хаос, моделі зв'язаних фазових осциляторів, нейронні моделі, синхронізація в системах зв'язаних елементів. Співпрацює із зарубіжними фізиками та медиками. Останніх кілька років працював за межами України (по кілька місяців) в університетах Атланти (США), Плімута, Екзетера, Кембріджа (Великобританія), Берліна, Потсдама (Німеччина), а також у науково-дослідному центрі м. Юліх (найбільший НДЦ в Європі) (Німеччина).

Кухар Людмила Олександрівна

(1984)

Народилась 23 березня 1984 року в смт. Муровані Курилівці. З 1991р. – навчалася в загальноосвітній школі, яку у 2000 році закінчила з відзнакою. З 2000 по 2005 рік навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Математика». По закінченню здобула кваліфікацію «Учитель математики та інформатики». 2003 – 2005 рр. – вчитель математики та інформатики Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов. 2005 – 2008 рр. – викладач кафедри медичної інформатики та комп’ютерних технологій навчання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 2008 – 2009 рр. – старший викладач кафедри інформаційних технологій Київської державної академії водного транспорту імені П. Конашевича-Сагайдачного. З 2012 р. – старший викладач кафедри комп'ютерної інженерії НПУ імені М.П. Драгоманова, за сумісництвом – асистент кафедри архітектури Інституту аеропортів Національного авіаційного університету.

2013 р. – стажування в США за програмою «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США.

Економісти

Гончар Іван Петрович

(1956)

Кандидат економічних наук.

Народився в 1956 році. Займається економікою сільського господарства.

Гринь Олександр Михайлович

(1970)

Кандидат економічних наук.

Народився в 1970 році в селі Наддністрянське. Викладач сільськогосподарської академії. Займається економікою сільського господарства.

Кречко Олександр Анатолійович

(1976)

Кандидат економічних наук.

Народився 15 березня 1976 року в смт. Муровані Курилівці. Випускник 1993 року Мурованокуриловецької СШ №1. Закінчив Вінницький сільськогосподарський інститут, аспірантуру. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Управління розвитком ринку цукру України». Працює в Києві.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
3
дн.
0
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!