До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
5
міс.
1
7
дн.
2
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

квест до декади психологічної служби (медіаграмотність)

Опис документу:
Квест до декади психологічної служби Цьогорічний квест, який вже став гарною традицією і на який діти чекають ще з осені продовжить знайомити учнів 5-9 класів з психологією, ознайомить їх з поняттям «медіаграмотність», допоможе бачити в собі гарні риси і презентувати себе, розвиватиме критичне мислення, уяву, увагу, креативність.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Квест до декади психологічної служби

Цьогорічний квест, який вже став гарною традицією і на який діти чекають ще з осені продовжить знайомити учнів 5-9 класів з психологією, ознайомить їх з поняттям «медіаграмотність», допоможе бачити в собі гарні риси і презентувати себе, розвиватиме критичне мислення, уяву, увагу, креативність.

Першим завданням є колективне створення колажу на тему: «Професії в яких необхідні знання з психології» (додаток 1 )

Після створення колажу учні отримують вказівку, де шукати наступне завдання (додаток 2). Їм потрібно буде знайти вчителя із зазначеними у завданні рисами. Учитель дає наступне завдання (додаток 3). Далі кожен учень працює і виконує завдання самостійно.

Друге завдання – це створення реклами себе. Тобто на аркуші паперу від А4 формату необхідно зобразити інформацію про себе. Далі учні, які впорались із завданням отримують наступне завдання(додаток 4). Суть якого полягає у створенні кросворду із конкретних слів (додаток 5), які спочатку необхідно знайти на території школи.

Створений кросворд учасники квесту замінюють на наступне завдання (додаток 6). А завдання – це створення ребусу на слово «ПСИХОЛОГІЯ».

Готові ребуси обмінюються на завдання (додаток 7).

П’яте завдання полягає у отриманні літер від вчителів, які дають їх в обмін на запитання зі свого предмету. Отримавши всі літери необхідно скласти слово «МЕДІАГРАМОТНІСТЬ». Якщо учні з’єднають всі слова, то з іншої сторони вони побачать посилання на сторінку практичного психолога в інстаграм (psystasya). В останньому пості буде останнє завдання (додаток 8).

Останнє завдання – найоб’ємніше, воно полягає у створенні соціальної реклами з протидії боулінгу. Після створення реклами її необхідно розмістити в одній із соцмереж і зібрати більшу кількість лайків. Учень, реклама якого матиме найбільше лайків стає переможцем.

Додаток 1

Перше завдання

Створити колаж від класу на тему: «Професії в яких необхідні знання з психології»

(вам знадобляться: ватман А0, вирізки з журналів, фломастери, клей, ножниці, фантазія, гарний настрій)

Додаток 2

До першого завдання

Ваш колаж займе почесне місце в моїй колекції, наступне завдання буде індивідуальним для кожного. Щоб його отримати необхідно знайти особу з такими ознаками:

 • Завжди усміхнена.

 • Наразі має 9 дітей і 2 онуків.

 • У класі ще немає проектора.

 • Заповітна мрія -

 • Віддасть завдання лише після перевірки твоїх знань

Додаток 3

Друге завдання

Тепер кожен працює лише на себе

Щоб школа знала своїх героїв в обличчя необхідно себе презентувати. (формат від А4).

Після того, як ти створив неймовірну рекламу себе необхідно ознайомити люд з нею, розмістивши своє творіння в коридорі школи.

Впорався?? Вперед до психолога.

Додаток 4

Третє завдання

Ти впорався! Так тримати. Далі необхідно створити кросворд. Але слова не з неба сипляться, вони заховані десь по школі (всього їх 10). Знайшовши всі ти все ж можеш додати декілька своїх і створити бомбезний кросворд.

Якщо він влаштує соціального педагога, то наступне завдання буде в твоїх руках! Успіхів!!!

Додаток 5

До третього завдання

  Психолог

  Рефлексія

  Тренінг

  Фейк

  Інтелект

  Опитувальник

  Емоції

  Увага

  Свідомість

  Мислення

Додаток 6

Четверте завдання

Твій кросворд просто чудовий! Але творчості мало не буває. І тобі знову треба попрацювати мізками.

Є гарне слово «ПСИХОЛОГІЯ», яке ти повинен зашифрувати за допомогою ребусу. Гарно його оформити (формат від А4) і знову ж таки розмістити в коридорі нашої школи. Як тільки ти це зробиш скоріше мчи до свого психолога і отримуй наступне завдання.

Додаток 7

П’яте завдання

Кожен вчитель своєї іскринкою запалює вогник твоїх знань, кожен предмет цікавий і важливий. Тож тобі необхідно від кожного вчителя отримати літеру чи декілька і скласти слово…

До п’ятого завдання

м

е

д

і

а

г

р

а

м

о

т

н

і

с

т

ь

Додаток 8

Шосте завдання

Ти дістався фінішу, адже це вже останнє завдання. Воно буде найоб’ємнішим, тож тобі доведеться попрацювати на славу. Часу тобі цілих 3 дні (до середи).

На жаль, в наш час є дуже поширена проблема – булінг (цькування). Це є великою бідою сьогодення і від неї ніхто не затрахований. Якщо ти знаєш, що це таке, то ти можеш ознайомити інших з цією проблемою. Навіть більше ти можеш пропагувати простір без боулінгу.

Тож останнім завданням квесту буде створення соціальної реклами з протидії булінгу. Реклама може бути будь-якого формату: відеоролик, презентація, малюнок, поробка чи ще щось…. Ваша фантазія немає меж тож я вірю в вас!!! Бажаю успіхів.

. Але створити рекламу це пів завдання, необхідно ознайомиити якомога більше людей з нею. Для цього розмістити свою рекламу в одній із соц.мереж (фейсбук, інстаграм, твіттер чи ще якась) і зібрати якомога більше лайків. У четвер ввечері (до 18:00) скинути скрін вашої праці повідомленням у фейсбук психологу школи.

Лайків вам!!!!

 • 17.10.2019
 • Психологія
 • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
 • Інтерактивні матеріали
 • 102
 • 0
 • 18
 • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Методологічні основи організації психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу дитини із особливими освітніми потребами»
Маргарита Сергіївна Чайка
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.