«Культура як один з основних моментів розвитку мене як особистості!»

Опис документу:
Есе на тему: «Культура як один з основних моментів розвитку мене як особистості!» «Культура – це те, що формує народ як націю, людину як особистість це звичаї і традиції, історія і духовність, це надбання держави.»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Есе на тему:

«Культура як один з основних моментів розвитку мене як особистості!»

Існує багато визначень культури. Одні під культурою розуміють цінності духовного життя, інші, звужуючи це поняття, відносять до культури лише матеріальне надбання. Існують більше п’ятдесяти значень терміну «культура» проте на мій погляд найбільш правильним в наш час є саме таке:

«Культура – це те, що формує народ як націю, людину як особистість це звичаї і традиції, історія і духовність, це надбання держави.»

Здається, що кожний з нас, так чи інакше стикався з культурою. І починалось це знайомство ще з маминих теплих рук. Саме з перших хвилин нашого життя, мами та бабусі знайомлять нас з культурою нашої Батьківщини. Вони співають нам колискові, декламують вірші та читають казки перед сном. З часом, ми беремо до рук перші в своєму житті олівці, пластилін, кубики, та починаємо створювати власні витвори мистецтва: малюнки на шпалерах, будиночки з конструктору, поробки тощо. Пізніше кожен обирає для себе той вид культури яким найбільше подобається займатися, та розвиває своє захоплення .

В школі нас більш детально знайомлять з культурною спадщиною України та інших країн. Багато хто більш детально починають цікавитись музикою, архітектурою, художньою культурою та образотворчим мистецтвом. Є і ті які захоплюються етнічними культурами та субкультурами.

Через роки, людина стає зовсім дорослою та мало кому вдається перетворити своє захоплення культурою, в щось більше ніж просто захоплення, а можливо навіть і в майбутню професію.

В моєму випадку культура залишила великий слід на особистості. Адже ж культури ми беремо стиль нашої поведінки , спілкування, світобачення, врешті саме так і формується наша особистість.

В свій час, я хотіла поєднати життя з архітектурою, адже саме цей вид мистецтва в поєднанні з малюванням та проектуванням, дуже сильно мене захопив . Але все таки, я обрала іншу професію, а саме професію вчителя тому, що мені неймовірно подобається працювати з дітьми.

Рябчук А.В.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»