Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Моніторинг організації дистанційного навчання: як забезпечити внутрішній та підготуватися до зовнішнього
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Круги Луллія.  Логопедична гра  “Який, яка, яке, які за величиною?” 

pdf

Логопед

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

17.04.2022

95

0

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 11 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Логопедична гра “Який, яка, яке, які за величиною?” на основі кругів Луллія – це тренажер, який розвиває у дітей уміння підбирати ознаки до предметів за довжиною, шириною, висотою, товщиною, навчає будувати фразу, правильно узгоджувати прикметник із іменником у роді та числі. Наприклад, холодильник вузький, високий; дорога довга, широка; крісло широке, низьке; пляшки низькі, вузькі.

Гра складається з одного великого круга і 16 менших кругів. Усі вони поділені на вісім секторів. На першому, основному крузі, в кожному секторі зображена величина (високий, низький, довгий, короткий, широкий, вузький, товстий, тонкий), а на інших кругах – предметні малюнки. Менший круг кріпиться на більший, і ми отримуємо 16 комбінацій. Круги легко рухаються у різні сторони.

Суть гри полягає в тому, що дитина має визначити величини предмета, зображеного на малюнку, знайти їх символічні позначення, покрутити круги так, щоб сектори співпали.

112 предметних малюнків достатньо для того, щоб вирішити поставлені завдання у грі.