Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Круги Луллія. Логопедична гра  “Який, яка, яке, які за формою?”

pdf

Логопед

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

17.04.2022

90

1

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 10 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Логопедична гра “Який, яка, яке, які за формою?” на основі кругів Луллія – це тренажер, який розвиває у дітей уміння підбирати ознаки до предметів за формою, навчає будувати фразу, правильно узгоджувати прикметник із іменником у роді та числі. Наприклад, м’яч круглий, слива овальна, кубики квадратні, столик прямокутний, вітрила трикутні.

Гра складається з одного великого круга і 14 менших кругів. Усі вони поділені на п’ять секторів. На першому, основному крузі, в кожному секторі зображена геометрична фігура (квадрат, прямокутник, круг, овал, трикутник), а на інших кругах – предметні малюнки. Менший круг кріпиться на більший, і ми отримуємо 14 комбінацій. Круги легко рухаються у різні сторони.

Суть гри полягає в тому, що дитина має визначити форму предмета, зображеного на малюнку, знайти його символічне позначення, покрутити круги так, щоб сектори співпали. Утворена комбінація є відповіддю на питання: пенал який? Відповідь: пенал овальний.

70 предметних малюнків достатньо для того, щоб вирішити поставлені завдання у грі.

Нещодавно завантажили