Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»

Контрольне заняття «В гостях в студії Світського життя»

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

08.12.2020

125

1

0

Опис документу:
Вчити дітей виділяти речення з мовного потоку (зв’язної розповіді); дати уявлення про те, що в реченні може бути різна кількість слів. Слова в реченні вимовляються послідовно, одне за одним; вчити дітей проводити звуковий аналіз слова осінь за схемою та за допомогою нейтральних фішок; закріплювати знання вивчених літер, вміння визначати вивчені літери а та у у словах,: закріпити знання про місто в якому ми живимо,вулицю,як називається професія очільника міста,(мер) .
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14

Олександрійської міської ради Кіровоградскої області

Контрольне заняття

«В гостях в студії Світського життя»

Підготувала вихователь

Різновікової групи

Беркоша І.І.

м. Олександрія 2020 н.р

Тема: «В гостях в студії Світського життя»

Програмовий зміст: Вчити дітей виділяти речення з мовного потоку (зв’язної розповіді); дати уявлення про те, що в реченні може бути різна кількість слів. Слова в реченні вимовляються послідовно, одне за одним; вчити дітей проводити звуковий аналіз слова осінь за схемою та за допомогою нейтральних фішок; закріплювати знання вивчених літер, вміння визначати вивчені літери а та у у словах,: закріпити знання про місто в якому ми живимо,вулицю,як називається професія очпродовільника міста,(мер) вчити їх прислухатися до звучання слів; виявляти та визначати рівень засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно, точно виконувати завдання; розвивати увагу, виховувати бажання самостійно здобувати знання.

Демонстраційний матеріал: Картина осени А6,відео про осінь, презентація «Про Олександрію, фізкульхвилинка відео, Інтерактивна дошка»

Роздатковий матеріал: Фішки голосних та приголосних звуків,букви,пазли - каринки

Хід заняття

Діти ви знаєте куди ми прийшли? Це студія де проходять зйомки програми «Світське життя» з дуже екстравагантною ведцчою Катериною Осадчою. Ви чули про таку журналістку? Вона відома в колах шоу-бізнесу своїми гламурними головними уборами та дуже каверзними питаннями. Ви готові отримати заряд задоволення!!!!!! Ну тоді Зустрічайте Катерина Осадча .(Музика в зал заходить Катерина Осадча)

Катерина Осадча: Добрий день!!! Сьогодні в програмі ви побачите: екскурс в історію міста Олександрія, архітектура минулого і перспектива майбутнього. лінгвістичні знання дітей різновікові групи та багато чого цікавого. Ну що поїхали!!!! Буде гаряче.

-Діти пока Катя нас не закидала своїми дотепними . Давайте пригадаємо з вами. Як називається місто в якому ми живемо? (Олександрія) На якій вулиці ви проживаєте? Як називається професія людини який керує містом?(Мер). Вірно ми з вами живемо в прекрасному місті в якому проживає 60.000 населення, на мапі України він знаходиться в центрі. місто відноситься до Кіровоградської області Цікаво, а як наше місто було в минулому.(Презентація архітектури минулого та сучасної)о

Наше місто гарне в будь яку пору року. Особливо воно прекрасне в осени

(Відеофільм–релакс Осень)

Катя Осадча (інтерв’ю в дітей):Діти що для вас Осінь? Які прикмети осені? Що саме вам подобається в Осени?

-Демонстрація картини осень. Діти у вас в кожного пазли на столах їх потрібно скласти і прочититати слово?Діти яке слово в нас утворилося?(Осень)

Давайте з вами порахуємо скільки букв в слові? А звуків? Букву бачим звук чуєм.

Звуко –буквений аналіз слова Осень. ділим слова на склади. Скільки складів в слові? Давайте кожен придумає речення з словом осень.(діти складають речення самостійно)

-Катя до тебе питання ти вмієш читати РЕП?

Катя Осадча: Ні не вмію,але дуже хочу навчитися читати. А ви вмієте?(Так)

Фізкультхвилинка «РЕП»

Я говорю з звук твирдий,а ви м’який Л-Р-С-Т-М…..

Катя Осадча: Круто, ви молодці діти, а може ви ще і писати музику можете?(Так)

Вправа музично- ритмічна, діти під музику виконують вправу.

Катя Осадча; Дякую діти вам за участь в програмі Світське життя. В нас вийшов чудовий репортаж завдяки вашим вмінням та старанням. Молодці діти і на згадку про нашу зустріч я дарую вам логотип з нашою програмою та свій автограф.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.