Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивний вектор ЗДО: особливості успішної реалізації
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Консультація для батьків «Як провести вихідний день з дітьми»

docx

Виховна робота

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас

11.09.2022

72

1

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Консультація для батьків

«Як провести вихідний день з дітьми»

Сім'я - слівце дивне, Хоча не іноземне.

- Як слово вийшло, Не ясно нам зовсім.

Ну, «Я» - ми розуміємо, А чому їх сім?

Не треба думати і гадати, А треба просто порахувати:

Два дідусі, Дві бабусі,

Плюс тато, мама, я.

Склали? Виходить сім чоловік, Сім «Я»!

Дана консультація, пропонована вашій увазі, допоможе Вам зробити сімейний, вихідний день по-справжньому захоплюючим для дитини. Особливо, якщо ви не будете забувати дивитися навколо очима дитини, розділяти її радість і здивування, читати доречні в тій чи іншій ситуації вірші, загадувати загадки. Літературний матеріал загострить сприйняття малюка, допоможе запам'ятовуванню яскравих образів.

Настає вихідний день. Куди піти з дитиною? Це питання часто ставить батьків у глухий кут. Може, в похід в парк? Зрозуміло, вирішальне слово залишається за дитиною, це один з моментів, коли дитина відчуває свою причетність дорослим в сім'ї і росте спокійним, впевненим. Раз і назавжди шановні батьки вирішите для себе: спільний з дитиною похід - це зовсім не відпочинок для Вас, це час, повністю присвячене йому, вашій коханій дитині. Нехай вона ще раз упевнитися, що Ви її любите, що живете її інтересами. Подивіться навколо очима дитини - скільки цікавого в світі! Зацікавившись ваша дитина зупиніться, придивіться, постарайтеся дивитися на все його очима і в той же час залишатися дорослим!

Мова ваша, дорогі батьки - емоційна і виразна, повинна нести добре ставлення до навколишнього, захоплення щедрою красою природи. У той же час спонукайте дитину висловлюватися, думати, зіставляти, вчіть аналізувати, відповідати на питання і задавати їх. Дитина повинна відчувати батьківську причетність його інтересам. Так формується довіра до світу, подяку і величезна любов до батьків. У таких спільних походах, є всі умови для тренування вашої дитини в силі, спритності, сміливості.

Також, цікавим, захоплюючим проведенням вихідного дня може стати для дитини - відвідування музею. Практично завжди привабливими для дошкільнят виявляються природознавчі музеї. Побачити в музеї все дитина просто не в змозі. Перехід від однієї музейної вітрини до іншої, стомлює і мало пізнавальний для дитини. Набагато краще і набагато корисніше вибрати, щось одне, і уважно розглянути в деталях. Можна вибрати вітрини, присвячені старовинним костюму або зброї, посуді, меблів.

Не менший інтерес представляють для дітей і виставлені в музеях археологічні знахідки: човни, видовбані з стовбура дерева, зроблені з каменю та шкіри сокири, прикраси. Дошкільник хоче і може впізнавати, що становить основу експозиції історичних музеїв: як жили люди раніше, як був влаштований їхній будинок, який одяг вони носили, і з якого посуду їли, на який меблів спали, сиділи, у що грали, і на чому писали . У цьому віці дітям хочеться приміряти це життя на себе, і програвати її, представляючи себе її учасником. І якщо хтось говорить, що дошкільнята ще занадто малі для відвідування музеїв, то це - значить, лише те, що ви, батьки не змогли зробити для них відвідування музею цікавим. Дивно, а скільки корисних відомостей можна повідомити дитині, йдучи з ним по вулиці. Ознайомити з тим, як жили люди в інші часи. Під час звичайної прогулянки по старій частині сучасного міста можна поговорити з дитиною про печах, можна побачити дим, що йде з печі. Згадати ті ігри, в які грали наші прабабусі і прадідусі. Наприклад: гра в бирюльки, гілка. Заінтригувати дитини грою і при бажанні можна і пограти! Існує багато способів, як провести вихідний день разом з дитиною цікаво і захоплююче. Батьки придумуйте, фантазуйте, і Ви отримаєте масу вражень, задоволень від прогулянок з дитиною.

Батьки, бажаємо Вам успіхів!

0301845m-116f-269x187.jpg

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили