Настала справжня зима. Перелітні птахи вже давно відлетіли в теплі краї. Але ж є ще й осілі птахи- це горобці, голуби, сороки, синиці, ворони. Взимку в місті можна побачити навіть таких лісових мешканців, як снігурі, омелюхи, дятли, сови. У холодну пору року птахам все важче стає добувати собі їжу. Їм потрібна наша допомога!















