Усі ми знаємо, що в садочку проводяться дні здоров'я в останній день кожного місяця. Тут гарно розписані повністю 3 дні (ранкові години, заняття, прогулянка, вечірні години). На весняні місяці для старшої групи.
Березень: “Око - бачить, вухо - чує, ніс - сприймає, рот – смакує”
Заняття «Наші вірні помічники»
Квітень: “Я здоровя бережу, сам собі допоможу”
Заняття «Де ховається здоров'я?»
Травень: “Рослин цілющих так багато, їх малята треба знати”
Заняття: «Цілющі рослини України».



