Тема: "Марійку навчаємо-правила етикету за столом вивчаємо"
мета:продовжувати вчити дітей правил мовленнєвого етикету та столового етикету (вітання,прощання,подяки,прохання,вибачення.)Продовжувати вчити розрізняти призначення столових предметів,вчити дотримуватись правил чемного поводження за столом.Закріпити навички сервірування столу до чаювання,обіду ,вечері.Вдосконалювати вміння вести діалог.Продовжувати розвивати інтерес до столового етикету,мовлення,уяву ,пам’ять ,увагу та мислення.Виховувати позитивні відносини між дітьми та культуру поведінки під час вживання іжі.
Заняття підходить для вихователів та вчителів -дефектологів.

