Враховуючи сьогодення я вважаю, що слід переходити від «передавання» знань до «навчання жити». За такої ситуації проблема опанування умінь і навичок саморозвитку особистості значною мірою вирішується шляхом впровадження в процес навчання інноваційних технологій.
У розробці уроку застосовано матеріали та способи , які можна використовувати для вирішення проблемних завдань на етапі вивчення нового матеріалу, для узагальнення й систематизації знань, організації самостійної роботи учнів з підручником та як випереджувальні завдання для пошукової роботи.
Такі методи та прийоми роботи на уроці формують у дітей з інтелектуальними порушеннями навички роботи в парі, групі, уміння спостерігати, проводити досліди, робити висновки, розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, відпрацьовувати навички пошукової діяльності, виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища.









