Конспект уроку з англійської мови у 2 класі за темою «Animals» за підручником О.Карпюк
Тема: Тварини.
Мета:
навчальна : розвивати предметні компетентності з англійської мови; повторити і закріпити граматичний матеріал за темою “Вживання “have got”, “Множина іменників”; вивчити та відпрацьовувати лексику за темою “Тварини”;
розвиваюча: розвивати лінгвістичний кругозір учнів, розвивати творчий потенціал учнів у процесі роботи, мовленнєву активність, комунікативну діяльність;
виховна: виховувати товариські стосунки в учнівському колективі; прищеплювати дбайливе ставлення до тварин; підтримувати інтерес учнів до англійської мови.
Тип уроку : комбінований.
Обладнання: підручник; мультимедійний додаток до цього підручника (пісні); опорні малюнки; інтерактивна дошка; презентація.
Хід уроку
1.Організаційний момент.
1.1. Привітання.
Teacher: Good morning, boys and girls.
Pupils: Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning, good morning,
We are glad to see you.
Teacher. How are you today?
Pupils. I am fine. Thank you.
2. Фонетична зарядка. (Демонструється на дошці)
Phonics Song
ea a seal and ee a tree or a horse and ir a girl
ch a chicken and sh a ship ow a cow and oy a boy
oo a spoon and oo a foot ow a window and a boat
ou a house and a: a car ai a tail and ay a ray.
ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
Teacher: But first of all, open your book (page 62-63) and look at the picture and say whom can you see? Відкрийте ваш підручник і подивіться на картинку і скажіть кого ви бачите?
Pupils give the answers.
Teacher: Of course. There are animals in this picture. And the theme of the lesson is “Animals”. Звичайно. На картинці тварини. І тема уроку “Тварини”. Ми поговоримо про тварин, як вони називаються, якого вони кольору, яка у них будова тіла ….
1. Be attentive! –Будь уважним!
Teacher: I will show you the picture and you should remember animals and how many they are. Then I will close the picture and you will ask some questions (Подивіться на картинку, намагайтеся запам’ятати тварин, колір. Потім я закрию картинку, а ваше завдання - дати відповіді на питання. )
1) Who is grey in this picture? (An elephant is grey)
2) Who can swim in this picture? ( A crocodile and hippo can swim)
3) What colour is the lion in this picture? (The lion is brown and red)
4) Who can fly in this picture? (A parrot can fly)
5) What colour is the zebra in this picture? (The zebra is white and black)
6) What colour is the monkey in this picture? (The monkey is brown) etc…..
2. “Guess the riddles” – відгадай загадки.
Teacher: I will describe the animals and you should guess it.
1) It lives in the sea. It can swim. It is green. (a crocodile)
2) It is grey. It has got a long nose. It lives in Africa. (an elephant)
3) It is brown. It can climb in the trees. It likes bananas. (a monkey)
4) It lives in Africa. It is orange and has a long neck. (a giraffe)
3. Фізкультхвилинка.
Teacher: I will say some order. And you should show this action. Я буду говорити завдання. Ви маєте показати цю дію.
Наприклад : Swim like a fish (пливи як рибка)
Jump like a frog.
Sing like a cat.
Go like a bear.
Fly like a bird.
Climb like a monkey.
Pupils do exercises.
4. Аудіювання.
Виконання в.3 с.63 - учні слухають та співають пісню.
5. Читання. Робота з підручником.
Teacher. Виконаємо вправу 5 с.63. Читаємо, перекладаємо та показуємо на малюнку тварин. (Учні виконують вправу). Пропрацьовуємо вживання “have got”.
6. Письмо. Виконання вправи “Correct the mistakes” – Виправ помилки
Teacher: I give you the words, where there is a mistake. You should correct it. Я даю вам слова, де є помилки. Ви маєте їх виправити.
zedra - zebra
hipo - hippo
elehant- elephant
mankey - monkey
giraf - giraffe
crokodile -crocodile
snak - snake
parrat - parrot
lain - lion
Запишіть ці слова у зошит.
111. Заключна частина уроку.
1. Підведення підсумків. Рефлексія.
Сьогодні на уроці ви були уважними, активними, розумними. Чи сподобався вам наш урок? Які завдання було виконувати легко? Які завдання були важкими? Чого ви навчилися на уроці?
Дякую за гарну роботу.
The lesson is over. Goodbye!




















