Конспект уроку з англійської мови за підручником Fly High 2 на тему «Part of the body» і «Have/Has got»

Опис документу:
Мета:  практична: закріплювати уміння описувати людину та надавати характеристику чомусь, відпрацьовувати навички вживання вивченого лексичного (leg, body, head, wing, hand, arm, feet, ear, mouse, nose, eye, butterfly, hair, hair slide) та граматичного матеріалу (Have/ has got), відпрацьовувати навички читання та виконання завдання – заповнення пропусків, навчити надавати письмовий опис друга, формувати мовну здогадку.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Клас: 2

Тема уроку: Узагальнення і систематизація знань з теми «Part of the body» і «Have/Has got»

Мета:

  • практична: закріплювати уміння описувати людину та надавати характеристику чомусь, відпрацьовувати навички вживання вивченого лексичного (leg, body, head, wing, hand, arm, feet, ear, mouse, nose, eye, butterfly, hair, hair slide) та граматичного матеріалу (Have/ has got), відпрацьовувати навички читання та виконання завдання – заповнення пропусків, навчити надавати письмовий опис друга, формувати мовну здогадку.

  • освітня: розширювати лінгвістичний кругозір учнів; навчити умінню надавати елементарну характеристику тварин та називати частини тіла.

  • розвивальна: розвивати мислення, пам'ять, увагу, навички сприймання англійської мови та підтримувати інтерес у дітей до уроку;

  • виховна: виховувати у школярів почуття поваги один до одного, позитивний інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: урок закріплення, удосконалення а розвитку умінь і навичок.

Обладнання уроку: роздатковий матеріал (картки до тему «Ive got a pet»), Activity book p.43-45, зошит, аудіо запис «Head, shoulders, knees and toes».

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

  1. Привітання. Введення в іншомовне середовище

- Hello, children! Sit down, please. I'm glad to see you!

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК УЧНІВ

  1. Бесіда

  • How are you?

  • What is the weather?

  • What is your favorite color?

  • What is your favorite pet?

  • What is it? (робота з флеш картками)

  1. Game “Remember the words”

На дошку прикріплюємо картинки з вивченої лексичної теми. Учні впродовж 30 секунд запам'ятовують їх послідовність. Після чого картинки забираємо. Учні по пам’яті відновлюють лексичний ланцюжок:

  • leg, body, head, wing, hand, arm, feet, ear, mouse, nose, eye, butterfly, hair, hair slide

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ УРОКУ, МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

  • Сьогодні ми з вами продовжимо вивчати тем і слова. Без цих знань ми не зможемо продовжувати вивчення англійської мови.

  • Для чого ми вивчаємо англійську мову?

  • Today we are going to continue study a theme and words. We cannot continue to learn English without this knowledge.

ІV. ВИКОНАННЯ ВПРАВ НА ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ УМІНЬ І НАВИЧОК

1. Робота з роздатковим матеріалом (на дошці)

GameRight or wrong

  • You need look at the blackboard and say are the sentences right or wrong.

  • Have you got a favourite pet?

  • Has he got a pen in his pencil case?

  • Have they got a garden?

  • Has she got a yellow bike?

  • Have your parents got a car?

  • Has Ben got a green kite?

  • Has your teacher got a computer in his room?

  • Have we got milk at home?

  • Has Anne got a doll?

  • Where have you got your radio?

  1. Робота в Activity book p.43

  • Now open your activity book at page 43. Let’s look at the exercise 3.

  • Let’s look at the exercise 4. You need to write point or question mark.

Фізкультхвилинка

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

  • Let’s look at the exercise 5. You need to match the questions with the answers.

  • Let’s look at the exercise 6. You need to write questions in the correct order. Then you need answer about yourself.

VI. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

  1. Робота в Activity book p.45 “What about you”

  1. Робота в copybook “What about you”

- You need to write about yourself according to example

  1. Робота на дошці

  • На дошці зображення 3-х прибульців. Один із них прибув до нас. Завдання учнів прослухати опис прибульця і назвати, який саме прибув.

  • Listen to the description of the stranger and tell me what stranger has arrived.

  • This alien is very funny. He’s got a small head and a big body. He has got two arms and two hands, three legs and three feet.

  • Now you need to put words in correct order.

He’s got a small head and a big body. He has got three arms and three hands, two legs and feet.

He’s got a big head and a little body. He has got three arms and three hands, two legs and feet, four eyes.

  1. Game “Magic Box”

  • You need to take a piece of paper from the box and say what you can see.

VII. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ, ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

H/W: в зошиті описати найкращого друга

VII. ОЦІНЮВАННЯ

The lesson is over!

Good bye children!

Have a nice day!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн