Конспект уроку з англійської мови за підручником Fly High 2 на тему "I’ve got a pet"

Опис документу:
Мета:  практична: ознайомити з використанням граматичної структури Have/ has got; формувати вміння будувати речення, використовуючи дану структуру; удосконалювати навички аудіювання, говоріння та читання; формувати навички правильної вимови всіх звуків; ознайомити з новими лексичними одиницями: leg, body, head, wing, hand, arm, feet. Розвивати фонетичний та інтонаційний слух, мовну здогадку.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Клас: 2

Тема уроку: I’ve got a pet

Мета:

  • практична: ознайомити з використанням граматичної структури Have/ has got; формувати вміння будувати речення, використовуючи дану структуру; удосконалювати навички аудіювання, говоріння та читання; формувати навички правильної вимови всіх звуків; ознайомити з новими лексичними одиницями: leg, body, head, wing, hand, arm, feet. Розвивати фонетичний та інтонаційний слух, мовну здогадку.

  • освітня: розширювати лінгвістичний кругозір учнів; навчити умінню надавати елементарну характеристику тварин та називати частини тіла.

  • розвивальна: розвивати мислення, пам'ять, увагу, навички сприймання англійської мови та підтримувати інтерес у дітей до уроку;

  • виховна: виховувати у школярів почуття поваги один до одного, бережне ставлення до тварин та до себе загалом.

Тип уроку: комбінований

Обладнання уроку: роздатковий матеріал, підручник Fly High 2 , зошит, аудіо запис.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

- Hello, children! Sit down, please. I'm glad to see you!

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ

  1. Бесіда

  • How are you?

  • What was the weather?

  • What was your favorite color?

  • What is your favorite pet?

  1. Перевірка домашнього завдання

  • What was your home task?

  • Read about your favorite toy.

  1. Game “Remember the words”

  • Put the words in right box.

Bag, black, car, clown, four, orange, radio, six, two, umbrella, white, yellow.

  • Let’s repeat all together.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ УРОКУ, МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

  • Сьогодні ми з вами будемо вивчати нові теми і нові слова. Без цих знань ми не зможемо продовжувати вивчення англійської мови.

  • Для чого ми вивчаємо англійську мову?

  • Today we are going to study a new theme and new words. We cannot continue to learn English without this knowledge.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота з PupilsCD-Rom. Прийом: активне слухання нових ЛО за аудіозаписом, повторення за вчителем. Розвиток навичок аудіювання.

Учні слухають звукозапис нових лексичних одиниць із теми, показують їх у підручнику і повторюють за звукозаписом.

  • Repeat after the tape and try to follow these words in your book.

  1. Робота зі словником. Прийом: вивчення нових ЛО

  • Look at the blackboard. What can you see?

  • How would we say it in English?

  • Match words with pictures.

  • Repeat these words again / Повторіть ці слова знову.

  1. Робота з підручником. Open your Pupils Book at page 54.

3.1 Робота над історією.

  • Look at the story. What can you see?

  • What’s on Patty’s flipper?

  • What are the animals looking at?

  • Do you know any other insects?

  • What’s happening in picture 4?

  • Now we are going to the listen a story about pets. Please, try to follow in your books.

  • What is these story about?

  • Read this story one by one.

  • Do you know the meaning of the word: pet (title), insect and beautiful (p1), let’s look (p2) and lots of (p3).

Фізкультхвилинка

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Let's try it a little faster!

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

3.2 Виконання вправи

- Now let’s look at the picture in exercise 1. Point to the body/head/wings.

- What color is the body?

- Is the head big?

- Are the wings beautiful?

- Is it her pet?

- Now read the example sentences and point to the blue body in the picture. Well done!

- You need to choose word that the best fits each sentence. Then we’ll check it.

3.3 Пояснення нової граматичної структури

- Look at page 55 “Learn with Tag”. What colours Tag is?

- You are right!

Щоб розповісти іншим про те, що у вас є, використовується структура have got або has got.

We use have got or has got to say that something belong to someone. Let's look when we use each of these forms. For example:

• I have got two legs. - У мене є дві ноги.

• She has got two legs. - У неї є квартира в Лондоні.

• They have got small hands. – Вони мають маленькі руки.

• He has got small hands. – Він має маленькі руки.

Отже, have got ставиться після множини й займенників I, we, you, they (We have got a toys), а has got – після однини й займенників he, she, it (My friend has got a car).

We use have got after: I, we, you, they; and has got after: he, she, it. Also we can use short form of have/has got. For example:

I/you/we have got - I/you/we’ve got

He/she/it has got - He/she/it’s got

V. ВИКОНАННЯ ВПРАВ НА ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ УМІНЬ І НАВИЧОК

1. Exercise 1, page 55

- You need to choose and write word that the best fits each sentence.

2. Exercise «Find the place»

- Put the words in correct order.

VI. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

Game «Catch the ball»

- In this game you need catch the ball and say what you have and what your neighbor has. For example:

I have got two hands. She has got small flower.

VII. ПІДСУМОК УРОКУ

H/W: Activity book pp. 40-41

The lesson is over.

Good bye children!

Have a nice day!


Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Особливі діти в закладі освіти: характеристика нозологій, педагогічні підходи»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн