і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Конспект уроку з англійської мови "My friend's hobby"

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів

Навчально-виховний комплекс №1

Відкритий урок на тему:

« »

в межах методичного місячника

«Психолого-педагогічний супровід адаптації учнів 5-х класів

до ІІ ступеня навчання»

Вчителя англійської мови

Кузьміної Наталії Віталіївни,

спеціаліста

Енергодар

2014

Тема. Хобі мого друга

Мета:

закріпити граматичний матеріал: Present Perfect Tense; закріпити лексичний матеріал за темою «Хобі», «Дозвілля»; 4-рьох видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма) з використанням методів інтерактивного навчання.

розвивати слухову пам'ять, увагу, мовну здогадку, фонематичний слух учнів, логічне та асоціативне мислення, самостійність, вміння узагальнювати, оцінювати себе та вміння співпрацювати у групі;

виховувати прагнення з користю проводити вільний час, збагачуючи себе новими знаннями та життєвим досвідом.

Тип уроку: урок закріплення знань

Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи НО, мультимедійний пристрій, таблиці.

Методи та методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації до теми), практичні (вправи).

Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна, колективна, групова, індивідуально-відокремлена.

Хід уроку

  1. Організаційний етап

Привітання. Налаштування учнів на доброзичливу обстановку в класі. (Слайд 1)

T: Good day, pupils! Nice to see you!

Today we have an unusual lesson because we have our guests.

Turn around and say “ Good day, teachers!”

Who is on duty today? Who is absent today?

How are you today ?

Ps: We are fine, thank you!

(Cлайд 2)

  1. Перевірка домашнього завдання

T: Your homework was to write a short composition about your hobby. Open the copy-books and show your works. (Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку)

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація)

Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо говорити про вільний час, заняття, які найбільше полюбляємо ми і наші друзі, щоб збагатити свій словниковий запас, вміти спілкуватися англійською мовою з даної теми, а також закріпимо вживання теперішнього завершеного часу, щоб вміти використовувати його на практиці.

So, the theme of our lesson is “My friend’s hobby”. (Слайд 3-4)

  1. Первинне закріплення знань

Введення в іншомовну атмосферу

T: What day is it today?

P: Today is Friday.

T: Today’s date?

P: The nineteenth of December. (Слайд 5)

T: Answer the questions: (слайд 6)

  1. Закріплення лексичного матеріалу

Т: Let’s make a Mind-map about our friends answering the question

What kind of а boy/girl is my friend?” (Слайд 7)

Pupil 1. My friend is clever.

Pupil 2. My friend is polite.

Pupil 3. My friend is kind.

Pupil 4. My friend is talented.

Pupil 5. My friend is imaginative.

Pupil 6. My friend is …

T: You and your friends are different.

You like doing different things and have different hobbies.

What is a hobby?

Hobby is a thing people like doing in their free time.

All the hobbies are divided into 4 groups.

What are they?

Pupil 1. Learning things.

Pupil 2. Doing things.

Pupil 3. Making things.

Pupil 4. Collecting things.

(Робота у маленьких групах)

(Слайд 8)

Т: Для кращого закріплення слів з даної теми, які ми вже вивчали протягом минулих уроків, давайте виконаємо наступну вправу.

Look at the screen! (Слайд 9)

  1. Повторення і закріплення граматичного матеріалу: теперішній завершений час.

Т: Учні, скажіть, що нам допоможе розказати про події, які вже з нами відбулися?

Ps: Present Perfect Tense.

T: Yes, you are right. Look at the screen. (Слайд 10)

Т: А для закріплення даного правила ми виконаємо наступну вправу.

(Слайд 11)

  1. Фізична та мовленнєва розминка. (Слайд 12)

  1. Робота з підручником. Читання тексту.

Т: А тепер, відпочивши, давайте попрацюємо з нашим підручником.

Open your books at page 91, exercise 4. Read the text and do the next task.

Good!

  1. Аудіювання.

Т: Listen to the information about these children. (Слайд 13)

Nastia

Hello, I`m Nastia. I`m 13. I like swimming. Swimming is my hobby.

My best friend`s name is Vicky. She is my classmate. She is a very clever girl.

Her hobby is dancing.

Can you write me an e-mail about your best friend and your hobbies?

Kate

Hi!

I`m Kate. I`m 15.

I`m good at Sport. I like collecting stamps. It is my hobby.

My best friend is Nick.

He is a smart and sporty boy. My friend`s hobby is playing football.

Sue

Hello. My name is Sue. I`m 12. Listening to music is my hobby.

My best friend`s name is Jane. She is my classmate. Her hobby is cooking.

Jane is a polite and kind girl.

Can you write me an e-mail about your best friend and your hobbies?

T: And now complete the table.

(Слайд 14)

(Слайд 15)

  1. Письмо.

T: The children asked you to write down them an e-mail about your friends and your hobbies. Can you write e-mails in English? So, you`ve got the form of e-mails on your sheets but some words are missing. Take your pens and complete them with necessary information about yourselves and your friends.

Message Edit Search Utilities Spell Checker Privacy View Options

From

To

Subject

My friend and our hobbies

Hello ………..,

My name is ……………….

I am……….

I am good at …………… and ……………, but I`m not very good at ……………..

My hobby is …………………………..

My best friend is………………. He/She is my classmate.

My friend is ……………and…………………….

My friend`s hobby is………………..

Hope to hear from you,

…………………..

T: Let`s read and listen to your e-mails.

Pupil 1 Hello Nastia,

My name is …

Pupil 2 Hello Sue,

My name is …

Pupil 3 Hello Kate,

My name is …

  1. Підведення підсумків уроку, рефлексія.

T: What did we do today? What was interesting for? What was difficult? Why? Can you tell some words about your friend and your friend’s hobby?

Оцінювання та цінування учнів.

Т: You are very nice and clever pupils. We had a good job today. Thanks. Your marks are …

T: Pupils, do you know singing songs is a hobby, too. Let’s sing a song.

(Слайд 16)

T: Pupils, what holiday is it today?

Yes, today is St. Nicolas’ Day.

(Слайд 17)

T: Pupils, I’ve got two boxes. Who will open them? The most active pupils will.

Who was the most active?

Choose! …. will be St. Nicola’s assistant and … will read your home task.

  1. Інформація про домашнє завдання.

For brains: Write a short composition about your friend and his hobby.

For hands and soul: Draw a picture of your favourite hobby.

(Слайд 18)

T: The lesson is over. Thank you! Good-bye, pupils! Turn around and say “Good-bye, teachers!”

Good Luck! Merry Christmas! (Слайд 19)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
урок закріплення знань
  • Додано
    02.03.2018
  • Розділ
    Англійська мова
  • Клас
    5 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    125
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер материала
    FD014396
Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти