Конспект уроку з англійської мови до підручника Way Ahead на тему "Тренувальні вправи. Дієслово «Can»"

Опис документу:
Мета:  практична: o поглибити знання учнів про використання He, she, it, can, can’t; o удосконалювати навички говоріння та техніку читання в голос та про себе.  освітня: розширити знання учнів про світ тварин;  розвивальна: розвивати самостійність у праці, пам’ять, увагу, уяву;  виховна: сприяти вихованню почуття любові до тварин, поваги один до одного.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: Тренувальні вправи. Дієслово «Can».

Мета:

  • практична:

  • поглибити знання учнів про використання He, she, it, can, cant;

  • удосконалювати навички говоріння та техніку читання в голос та про себе.

  • освітня: розширити знання учнів про світ тварин;

  • розвивальна: розвивати самостійність у праці, пам’ять, увагу, уяву;

  • виховна: сприяти вихованню почуття любові до тварин, поваги один до одного.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: кросворд, ілюстрації до дієслів, схемка Can you…, відеозапис з текстом пісні.

Хід уроку:

I. ВСТУПНА ЧАСТИНА

  • Організаційний момент

  • Мовне тренування

Пісня «Сan you swim?»(аудіозапис)

  • Сhildren listen and follow the words in the blackboard.

Can you swim? (2)

Yes, I can (2)

Can you fly? (2)

No, I can’t (2)

Can you dance? (2)

Yes, I can (2)

Can you skate? (2)

No, I can’t(2)

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА

  • Повідомлення теми та мети уроку

  • Сьогодні ми з вами продовжимо вивчати нашу тему і нові слова. А також повторимо знайомі вам слова з теми «Тварини». Today we are going to continue studying a our theme and new words. Also we repeat the words on the topic of "Animals".

  • Для чого ми вивчаємо англійську мову?

  • Актуалізація опорних знань Кросоврд «Animals»

G

I

R

A

F

F

E

E

L

E

P

H

A

N

T

B

I

R

D

M

O

N

K

E

Y

C

A

T

L

I

O

N

H

O

R

S

E

  • Гра «Match.. »

  • Поєднайте малюнок зі словом. Match the pictures with words.

run draw sing hop ride a bike swim fly jump

  • Робота з підручником (Виконання рецептивно-репродуктивних умовно-комунікативних вправ на закріплення матеріалу)

Open your Pupils Book at page 88 Ex. 1-2

  • Read and say. Відкрийте ваші підручники на ст.88 завдання 1.

  1. Самостійне читання учнями тексту вправи.

  2. Ланцюжкове відтворення змісту вправи учнями.

  3. Підготовка учнями запитань з використанням структури Can….?

Зразок:

Can the lion swim? – No, it can’t swim.

Can he swim? – Yes, he can.

Ex.3 p.88 Point, ask and answer

Учні працюють в парах.

  1. Уважно прочитайте зразок виконання вправи

  2. Запитайте у свого сусіда по парті, що тварини вміють робити, а що ні.

Фізкультхвилинка

Stand up! Clap! Clap!

Hands up! Clap! Clap!

Turn left! Clap! Clap!

Turn right! Clap! Clap!

Turn yourself around

And then you clap, clap, clap!

Sit down, please!

  • Робота з зошитом на друкованій основі

  • Фронтальне виконання 1 вправи ст. 100

  • Read the statements and match the pronoun to the correct picture

  • Самостійне виконання вправи на ст. 100

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

  1. Підсумкова бесіда

  • Що нового ви дізнались на уроці?

  • Чим ми з вами займалися?

  • За допомогою якого слова ми повідомляємо, що ми можемо або не можемо щось робити?

  • Які труднощі у вас виникли?

  1. Фронтальне оцінювання

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності практичного психолога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.