Конспект уроку Parts of the Body. Частини тіла

Англійська мова

Для кого: 1 Клас

14.03.2021

255

12

0

Опис документу:
: Вивчити ЛО з теми «Parts of the Body». НАВЧАЛЬНА: Навчати учнів розпізнавати звуки, вчити вимовляти слова та вираз It is…для достатнього розуміння під час ситуативного спілкування. РОЗВИВАЛЬНА: Розвивати навички правильної вимови звуків, комунікативні здібності учнів, мовну здогадку, пам’ять, увагу, уяву, фонематичний слух; розвивати вміння працювати в різних режимах навчання.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема “ Parts of the Body ”.

Урок № 47

1 клас

Підготувала:

Сухая Вікторія Юріївна

Вчитель англійської мови

15 березня 2021

Урок Клас 1-Б Дата_____15.03.2021__________

ТЕМА: Parts of the Body. Частини тіла.

МЕТА:

ОСВІТНЯ: Вивчити ЛО з теми «Parts of the Body».

НАВЧАЛЬНА: Навчати учнів розпізнавати звуки, вчити вимовляти слова та вираз

It isдля достатнього розуміння під час ситуативного спілкування.

РОЗВИВАЛЬНА: Розвивати навички правильної вимови звуків, комунікативні здібності учнів, мовну здогадку, пам’ять, увагу, уяву, фонематичний слух; розвивати вміння працювати в різних режимах навчання.

ВИХОВНА: Виховувати культуру спілкування, інтерес до навчання, вміння співпрацювати.

ТИП УРОКУ: комбінований.

ОБЛАДНАННЯ: підручник Smart Junior 1, робочий зошит, тематичні малюнки, презентація на відео і картках, інтерактивна дошка, ноутбук.

Хід уроку

ВСТУПНА ЧАСТИНА

1.Привітання. Організація класу.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning! Good morning!Good morning to you!Good morning! Good morning! We are glad to see you!

T: I am glad to see you too!

2. Лексична розминка

T: How are you today?

Ps: І am fine, thank you.

Пісня з рухами «Hellow! How are you?») T: Lets sing a song:

T: Today the guests have visited our lesson. Lets say «Hellow» to our guests.

3. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.

-Сьогодні на уроці ми поговoримо про частини нашого тіла. Ви вивчите нові слова, виконаєте цікаві вправи та розгадаєте загадки.

Lets start our lesson! Почнемо наш урок!

4.Фонетична зарядка. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вимова звуків та слів з ними хором та індивідуально.

T: Repeat some sounds after me. (Tania, tell me, please).

[i]

ink

It

In

insect

[t]

Ten

tongue

tiger

train

[n]

not

nose

nest

tent

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ:

  1. Повторення лексичних одиниць.

1) Презентація частин тіла. (Презентація - слайди)

T: Look at the pictures and repeat after me:

2) Робота з відео про частини тіла. (Перегляд відео)

T: Lets watch the Video with words:

  1. Фізкультхвинка. (Звучить відео)

T: Stand up! Do our morning exercises:

(Діти співають і торкаються тих частин свого тіла, які називають).

Head and shoulders,

Knees and toes,

Head and shoulders,

Knees and toes,

Knees and toes,

And eyes and ears

And mouth, and nose.

Head and shoulders,

Knees and toes,

Knees and toes.

Arms and legs

And feet and hands

Feet and hands.

Arms and legs

And feet and hands

Feet and hands.

And eyes and ears

And mouth and nose.

Head and shoulders,

Knees and toes,

Knees and toes.

3. Робота з підручником с.74,76,78.

T: Open your books at p. 74. Look at the pictures and repeat after me / turn your page:

- Погляньте на малюнки, що у вас зображені.

4. Закріплення вивченого матеріалу. (Діалог – індивідуальна робота з картками частин тіла)

T: Now, look at the cards and answer my questions:

- Учні дивляться на малюнок, що зображено та дають відповідь на питання?

T: What is it?

P1: It is a nose.

T: What is it?

P2: It is a hand.

T: What is it?

P3: It is a leg.

T: What is it?

P4: It is a finger.

5. Гра «Так чи Ні? – Yes or No

Вчитель показує картку і називає слово. Якщо слово відповідає малюнку на картці, то дитина каже Yes, якщо ні – No.

T: Lets play:

T: Is it a nose/leg/hand/finger?

Ps: «Yes/No»

6. Повторення кольорів (Загадки)

1. T: Lets repeat «Colours»:

Зайшов художник в магазин,

Купив зелену фарбу green,

А я понад усе люблю,

Вдягати сині джинси blue.

Дівчинка, красуня Белла,

Носить сукню жовту yellow,

В Україні «воробей»

Колір має сірий grey.

У мене є велосипед,

Він увесь червоний red,

Фіалка має гарний цвіт,

Він фіолетовий – violet.

У Катрусі бантик зник,

Банк рожевий в Каті – pink,

Не забудь забрати чек,

Купивши чорну фарбу black.

Білий колір ти згадай,

На англійський білий - white,

Orange - колір апельсину,

Абрикосів й мандарину.

Коричнева, ми знаєм, кава

І колір шоколаду – brown.

  1. T: Lets repeat «Parts of the Body»:

Невеличке я хлоп’ятко (дівчатко),

Маю handsце рученятка,

Є у мене ніжки legs

І тоненька шия neck,

Headна шиї голова –

Ось з чого складаюсь я!

Noseце носик мій маленький,

Lipsце губки червоненькі,

Cheeksрожеві мої щічки,

Earsвушка невеличкі,

Eyes це мої оченята,

Ними я бачу я, малята.

7. Робота зошитах (Workbook)

T: Open your copybooks and draw the pictures:

(Розмалювати с.58,60,62,65)

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Підсумок уроку.

- Чого ви сьогодні навчилися?

- Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося?

2. Оцінювання учнів.

- Сьогодні ви всі працювали дуже добре, були активні,молодці!

3.Закінчення уроку.

-Thank you for the lesson. Goodbye

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.