Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Lesson 4. Colours. Кольори.
Мета:
ввести та активізувати у мовленні назви кольорів;
тренувати у вживанні структур типу «It is red», «I see a red doll»;
повторити назви іграшок та лічбу до 10;
формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та усного висловлювання;
виховувати естетичний смак
Обладнання: підручник, аудіодиск до підручника, флешкартки з малюнками іграшок, картки для гри, іграшки червоного, синього, зеленого, сіро-
го кольорів, картки вивчених кольорів для гри (по дві для кожного
учня)
Лексичний матеріал: red, blue, grey, green
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
2. Повідомлення теми та мети уроку
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Пісня-руханка
ІІ. Основна частина уроку
Подання нового лексичного матеріалу.
а) фонетична розминка
Сьогодні Мері, Білл, Джек і Джилл до школи добиралися автобусом. Автобус їде: [r r r]. Двигун гуде: [g –g- g], [b- b- b]. Водій гукає тих, хто запізнюється [eı- eı-еı]. Пасажири, що поспішають, вигукують: [e- e- e], [u:- u:- u:], сідають на свої місця в автобусі та втомлено позіхають: [h h h].
б) введення назв кольорів впр.1 с.36
Учні слухають аудіозапис вправи та повторюють слова.
https://www.youtube.com/watch?v=aMTIm-D1l54
в) закріплення назв кольорів
-гра “Touch the colour”. Учитель називає колір англійською мовою. Учні шукають в класі предмет такого кольору та торкаються його
-впр.2 с.36
Listen, repeat and point. Прослухай, повтори і вкажи.
-впр.3 с.37
Find, count and say. Знайди, порахуй і скажи
-впр.4 с.38
Учитель роздає дітям по дві кольорові картки
й називає колір. Діти показують картку з названим кольором. Гра-
вець, що показує неправильну картку, вибуває з гри.
Перемагають учасники, які найдовше залишаться у грі.
ІІІ. Заключна частина уроку
1) Підведення підсумків
-Що нового дізналися на уроці?
- Що привернуло вашу увагу?
2) Прощання
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»