Конспект уроку №3 у 1 класі до підручника "Start up". Розділ "Toys"

Опис документу:
Конспект уроку №3 у 1 класі до підручника "Start up" І. В. Доценко, О. В. Євчук, С. С. Губарєва". Розділ "Toys". Lesson 3. Let’s count! Порахуймо! Для вчителів загальноосвітніх шкіл та студентів педагогічних навчальних закладів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Lesson 3. Lets count! Порахуймо!

Мета:

  • активізувати у мовленні вивчені назви іграшок та лічбу до 5;

  • навчити рахувати до 10;

  • тренувати у вживанні структур типу one car, two cars.

  • формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та говоріння; 

  • виховувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови

Обладнання: підручник, аудіодиск до підручника, флешкартки з малюнками іграшок, картки для гри

Лексичний матеріал: six, seven, eight, nine, ten.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання

2. Повідомлення теми та мети уроку

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Повторення пісні https://www.youtube.com/watch?v=u3L5Tk8_74c

ІІ. Основна частина уроку

  1. Акуалізація вивченого матеріалу

- давайте згадаємо з які іграшки є у Мері, Білла, Джека і Джилл. Учитель демонструючи малюнки, запитує «What is this?”. Діти відповідають “ It is a…”.

-гра «Плутанина». (Спочатку вчитель, а потім учні по черзі показують малюнок з іграшкою і називають її: It's a dog. Якщо діти згодні, вони повторюють пропозицію. Якщо не згодні, виправляють: No, it isnt. Its a

  1. Подання нового лексичного матеріалу.

а) Лічба до 10.

Діти разом з учителем рахують іграшки в класі. Потім учитель дає завдання принести спочатку 6 кубиків LEGO, потім 7,8,9,10. При цьому усі рахують вголос.

б) вивчення пісні-руханки

https://www.youtube.com/watch?v=85M1yxIcHpw&fbclid=IwAR2fs4NYQhvfDA6_qEogzElHbCiUUY7hCFgxOE3rTJ57P5Ze2pEGHI3U0Ao

  1. Розвиток навичок говоріння.

а) усна взаємодія

- впр.3 с.35. Учитель пояснює утворення множини іменників.

- look, count and say. Подивись, порахуй і скажи.

- гра впр. 4 с.35. гра «Несправний телефон”. Діти стоять ланцюжком і пошепки передають одне одному слово (з вивчених на уроці), а останній гравець вимовляє його вголос. Якщо слово було назване правильно,

він стає в початок ланцюжка й загадує наступне слово. Якщо слово було неправильним, у кінець ланцюжка стає дитина, яка передала його з помилкою наступним гравцям.

ІІІ. Заключна частина уроку

1) Підведення підсумків

-Що нового дізналися на уроці?

- Що привернуло вашу увагу?

2) Прощання

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Мовленнєва майстерність педагога Нової української школи. Вербальний і невербальний імідж»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн