Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Unit 2. Toys
Lesson 2. Is it a plane? Це літак?
Мета:
ввести та активізувати у мовленні назви нових іграшок;
тренувати у вживанні структур типу «Is it a...? — Yes, it is./No, it isn’t».
формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць; розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення;
виховувати вміння працювати в колективі , в парах
Обладнання: підручник, аудіодиск до підручника, флешкартки з малюнками іграшок, картки для гри
Лексичний матеріал: Plane, train, cat, bat. - Is it a...? - Yes, it is. \No, it is not.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
2. Повідомлення теми та мети уроку
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Коло знайомств»
Діти стають в коло разом з вчителем. По коло передається м’яч. У кого він знаходиться, говорить як його звати та як справи. ( при необхідності вчитель допомагає питаннями ). Починають з вчителя.
ІІ. Основна частина уроку
Подання нового лексичного матеріалу.
а) фонетична розминка
Наші друзі Мері, Білл, Джек і Джилл запрошують нас розім’яти язички. Сьогодні діти з друзями готувалися до свята. Вони прикрашали зал. Джек забивав гвіздки в стіну, щоб повісити красиву гірлянду: [d] - [d] - [d] - [t] - [t] - [t] - [d] - [t] - [d] - [ t]. Мері надувала різнокольорові повітряні кулі: [w] - [w] - [w] - [w] - [w]. Джилл погано зав'язала дві кульки, з них стало виходити повітря, і вони весело заспівали: [?] - [?] - [?]. А ще одна кулька весело пострибала: [p] - [p] - [p] - [p] - [p]. Білл дістав з мішечка мішуру, і вона зашаруділа: [ʃ]- [ʃ]- [ʃ] -[ʃ] [-ʃ]. Діти озирнулаись навколо і посміхнулись[i:]
б) Акуалізація вивченого матеріалу.
Давайте згадаємо з якими іграшками нас познайомили Мері, Білл, Джек і Джилл. Учитель демонструючи малюнки, запитує «What is this?”. Діти відповідають “ It is a…”.
в) -Які ж іграшки є ще у дітей? Введення назв іграшок впр.1 с.32
Учні слухають аудіозапис вправи та повторюють слова.
в) закріплення назв іграшок
Гра «Missing toy”
Учитель кріпить на дошці малюнки з іграшками. Учні запам’ятовують а заплющують очі. Після чого вчитель знімає один малюнок. Завдання учнів назвати цю іграшку.
Розвиток навичок говоріння.
а) усна взаємодія
- впр.2 с.32
- гра «Склади пазл» (діти складають пазли із зображенням іграшки і називають її)
- yчитель показує малюнки із зображенням іграшок,але не повністю.
Завдання дітей сказати «What is this?”
Гра «Guess the toy”. Один з учнів загадує іграшку, але каже вголос. Решта учнів повинні вгадати, ставляючи питання - Is it a...? Ведучий відповідає - Yes, it is. \No, it is not.
гра впр. 4 с.31. Вивчення пісні. На столі розкладено 12 карток із малюнками іграшок зображенням донизу. Діти по черзі підходять до столу, беруть по одній картці, показують її класу і співають пісеньку. Клас відповідає.
ІІІ. Заключна частина уроку
1) Підведення підсумків
-Що нового дізналися на уроці?
- Що привернуло вашу увагу?
2) Прощання
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»