Конспект уроку на тему "Україна. Дивовижний Київ"

Опис документу:
Розробка конспекту уроку для учнів 6 класу за підручником Алли Несвіт на тему:" Україна. Дивовижний Київ" з використанням інтерактивних форм і методів навчання, а також з використанням мультимедійної презентації

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Клас: 6

Тема: Україна.

Підтема: Дивовижний Київ.

Мета: освітня:

  • ознайомити учнів з визначними місцями Києва, вчити використовувати їх в усному та писемному мовленні;

  • тренувати у вживанні та утворенні ступенів порівняння прикметників;

розвивальна:

  • розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма;

виховна:

  • виховувати інтерес до вивчення англійської мови;

  • виховувати любов та повагу до своєї Батьківщини;

  • виховувати патріотичне ставлення до своєї країни.

Тип уроку: комбінований;

Форми і методи: робота в парах, робота в групах, «Мікрофон», «Асоціативний кущ».

Обладнання: картки для роботи в групах та парах, роздатковий матеріал, мультимедійні засоби навчання, мультимедійна презентація ( власна розробка), відеосюжет «Дивовижний Київ».

Перебіг уроку

I) Введення в іншомовну атмосферу:

1) Організаційний момент. Бесіда з класом. ( Слайд №1)

2) Обговорення епіграфу до уроку. « He, who loves not his Motherland can love nothing». G.Byron. ( Той, хто не любить свою Батьківщину, нічого не любить). ( Слайд №2).

2) Фонетична розминка. Робота в групах ( учні отримують розрізаний вірш «My Native Land» - «Моя рідна земля» і в групах збирають його). ( Слайд №3).

3) Метод «Асоціативний кущ». Учні по черзі відповідають з чим у них асоціюється слово «Україна». ( Слайд № 4).

3) Повідомлення теми і мети. Мотивація. ( Перегляд відео «Дивовижний Київ»). (Слайд №5). Відповіді на запитання:

- What is this song about? ( Про що ця пісня?)

- What sights of Kyiv are mentioned in the song? ( Які визначні місця Києва згадуються у пісні? )

- What is the title of the song? ( Яка назва пісні?) Отже, назва пісні, як ви здогадались, і є темою нашого уроку.

II) Основна частина уроку:

1) Розвиток навичок читання та говоріння:

1.1. Ознайомлення учнів з новими словами, які зустрічаються в тексті. (Слайд №6);

1.2. Читання та доповнення тексту «Київ», вправа 2, с.138; (учні читають ланцюжком доповнений текст);

1.3. Робота в парах, вправа 3,с.139 ( учні складають діалоги про Київ за запитаннями);

2) Ознайомлення з визначними місцями Києва:

2.1. Перегляд визначних місць Києва (Слайд №7-10);

2.2. Пошукове читання ( учні отримують інформацію про визначні місця Києва та шукають відповідні дані про те, чи інше місце, з якими вони ознайомилися);

3) Фізкультхвилинка ( учням пропонується заплющити очі, сісти рівненько, уявити, що вони прогулюються Києвом та дати відповіді на запитання) :

- Where are you? ( Де ви?);

- What are you doing? (Що ви робите?);

4) Розвиток граматичних навичок:

4.1. Повторення правил утворення ступенів порівняння прикметників. (Слайд № 11);

4.2. Виконання граматичних вправ ( учні отримують картки з граматичними вправами та виконують вправу на вибір, вправи з різним типом складності);

4.3. Перевірка граматичних вправ. (Слайд № 12);

5) Метод «Мікрофон». What famous place of Kyiv would you like to visit? Яке відоме місце Києва ти б хотів відвідати? (Слайд №13).

III) Заключна частина уроку:

  1. Підведення підсумків уроку («Мікрофон»).

  2. Домашнє завдання: 1) виконати вправу 6, с.140;

2) вивчити вірш «Моя рідна земля» англійською мовою напамять*;

3) повторити утворення та вживання теперішнього неозначеного часу (с. 193). Скласти 3 речення в даному часі, використовуючи лексику теми.

3) Оцінювання.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!