Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Конспект сценарію музичної розваги "Ой весна днем красна" (середня група)

docx

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

28.09.2022

40

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Навесні природа оживає. Починають дзвінко співати пташки. Вони радіють приходу весни. Не встигнеш озирнутися, як від снігу не залишиться і сліду. Незабаром з’являється перша травичка. Ще трохи та на деревах з’являться перші листочки.

Від споглядання весняної природи на душі стає тепло. А завдяки привітному сонечку, що пригріває землю ласкавими променями, тепло і життєва енергія наповнюють і тіло. Дні стають довше і світліше. Недарма весна символізує подолання царства тьми, холоду і зла, відродження всього доброго і надію на оновлення. Вона вселяє оптимізм, життєлюбність і віру в зміни на краще. Творче начало перемагає, що не може не радувати, викликаючи почуття побожного трепету перед мудрістю Творця.

Весна — це молодість, свято життя, продовження роду, буяння ніжної краси природи. Все це не перестає вражати своєю живою квітучою красою. Немає пори року зворушливіше та миліше!

Хай живе природа! Хай завжди в душі квітне весна!