Музичне заняття для дітей старшої дошкільної групи «Квітка настрою»
Програмовий зміст : Продовжувати вчити дітей змінювати рухи згідно зі змінами у музиці; розвивати пластику та уяву дітей; закріплювати знання дітей про високий, середній і низький регістри; вчити уважно слухати та емоційно відгукуватись на музику; розвивати здатність відчувати та розрізняти засоби музичної виразності; вчити правильно інтонувати мелодію,чітко і виразно промовляти слова,починати спів відразу після музичного вступу; вчити співати природнім голосом,не вигукуючи кінцівки музичних фраз,дотримуватись заданого темпу, брати дихання між музичними фразами; створювати позитивний емоційний настрій; розвивати спритність та увагу дітей;виховувати любов до музики.
Матеріали: «Квітка настрою»,музично-дидактична гра «Музична квітка»,картки синього,зеленого, коричневого кольору,лялька-рукавичка Ведмедик.
Музичний матеріал: Розминка «Прогуляна до моря» (муз В Лисенко,сл. С.Лисенко), «Дитяча полька» (муз.М.Глінки), співаночка «Добрий день,вам діти),пісня «Ти моя ластівка» ,музична гра «Сопілочка»
Хід заняття:
(під марш діти заходять до залу)
Музичний керівник: Добрий день,діти!Я рада вітати вас у музичному залі. Давайте налаштуємось на музичне заняття
Психогімнастика «Один одному всміхнись»
Сьогодні ми з вами вирушимо в подорож за «квіткою настрою». Ця квітка не проста: кожна її пелюстка має свій колір,який відповідає певному настрою. Синій – сум, жовтий – радість, зелений – спокій , червоний – щастя. Дорога буде далека,тому нам треба розім’яти наші ніжки та ручки. А зробимо ми це за допомогою нашої розминки «Прогулянка до моря»














